Laco-123
26.10.12,21:48
Dobrý deň

s akým časovým predstihom je dobré si zavolať právnika aby sa s prípadom oboznámil ? Ohľadom tej dopravnej nehody ktorá sa mi stala mi súdny znalec mi povedal že súd bude o rok ale asi najskôr až o dva roky a dosť rozmýšlam nadtým aby neboli moje práva poškodené a aby som si svoju pravdu obhájil a právnik by mi k tomu mohol pomôcť a inak myslím že v mojom prípade je to jasný prípad len keď som bol na výsluchu u policajtov tak som bol nimi slovne zavádzaný,napádaný a povedali že mám šťastie že mám videozáznam lebo by som im to čo diktoval tam nediktoval a že by to úplne inak napísali so mnou ako to napísali v tomto prípade hovoril som im to čo som aj tu písal v predošlých odkazoch len som to tu tak trochu stručnejšie dal ale myslím si že ani toho nebolo málo a boli tam tie najhlavnejšie a najpodstatnejšie veci,keďže som bol v prá krát v bezvedomí tak sa mi detaily nehody trochu viacej vyjasnili až neskôr. A som rád že mám videozáznamy k dispozícii lebo si jaksi policajti nesplnili čo mali nezaznačili všetky detaily nehody a poniektoré veci tak jaksi chýbali a kebyže neni videozáznam tak by som hovoril o niečom čo tam ani nebolo keďže to nezaznačili, neviem či sa jednalo o úmyselnú alebo neúmyslenú chybu alebo si svoju povinnosť jednoducho zanedbali keďže autobusár začal hovoriť že som mu skočil pod kolesá čo nebola pravda lenže som sa nemohol brániť keďže mi telo vypínalo od bolesti ale viem že sa niekto z kolegov ozval a povedal že čo rozpráva za blbosti že to nieje pravda a že je na videozáznamoch celá udalosť ako sa stala. Takže prosím týmto o radu kedy je dobré si zavolať právnika, či vtedy keď budem vedieť na isto že bude vtedy a vtedy súd alebo čo ďalej či mám čakať na predvolanie súdu alebo čo, kedy ma oboznámia s tým že bude vtedy a vtedy súd a že keď budem chcieť si môžem zavolať na to aj svojho vlastného právneho zástupcu??

Vopred ďakujem