Realtime
27.10.12,19:17
Túto novinku zavádza v týchto dňoch Orange. Na jeden list papiera tlačia dve rôzne faktúry, každú z jednej strany listu. Nejde o pokračovanie faktúry, ale faktúru s iným číslom faktúry a za iné telefónne číslo.
.
Zrejme si predstavujú, že na došlej pošte sa zošívačkou pricvaknú k jednému listu dve košieľky faktúry, každú z jednej strany a tak sa pošle na podpisovanie ...
.
V Orange mi tvrdia, že všetkým nový spôsob fakturácie vyhovuje a len ja som jediný, ktorý chce mať každú faktúru na samostatnom liste. Ak má niekto obdobný problém prosím aby zavolal do Orange na zákaznícku linku a požadoval návrat k predchádzajúcemu stavu – čo faktúra to samostatný doklad.
.
Upozorňujem, že nejde o šetrenie papiera, lebo poslali toľko listov, koľko je faktúr, ale na ušetrených listoch je reklama. Ako keby nevedeli natlačiť reklamu na zadnú stranu faktúry kde nevadí a navyše bude mať aj efekt.
Paula
27.10.12,18:00
Reklamu máme len na informačnom lajtre. Ty na každej faktúre?
Realtime
27.10.12,18:40
Reklamu máme len na informačnom lajtre. Ty na každej faktúre?

Radšej reklamu na zadnej strane každej faktúry ako na jednom liste dve faktúry a na druhom liste reklamy. Otázka: vám chodí informácia o stave účtu v ktorý deň od vás obdržali platbu a v akej výške? Lebo aj túto hodnotnú informáciu zrušili a nahradili len celkovou dlžnou sumou.
Anelas
30.10.12,21:00
daj si posielat faktury elektronicky a vytlacis si ako ty budes chciet
Xanti
30.10.12,21:10
daj si posielat faktury elektronicky a vytlacis si ako ty budes chcietSkvelý nápad, keby to orange nedo.ral poriadne. Predtým zasielali faktúry ako samostatné časti, a teraz prišli 4 strany, prvá je tuším prehľad , druhá reklama, tretia jedna faktúra a štvrta druhá faktúra. A pekne očíslované 1z4, a tak dalej. Nakopať ich do prdele je málo.

Ak príde daň. kontrola a najdu mi naúčtované faktúry prvá napr. č. fa 12365 s číslami strán 3zo 4 a dalšia fa č. 23658 s číslom strany 4 zo 4 tak neviem kde budú hladať tie zvyšné listy.

Orange čo je dobré to dojebabre.
Anelas
04.11.12,17:33
ja som pozidala Slovak Telekom, aby mi na faktury nedavali reklamu. tiez si myslim, ze je drzost z ich strany davat na elektronicku fakturu reklamu. Ja na e-fakture od Orange reklamu nemam...napis im