pivko
28.10.12,19:33
Dúfam že to nebude považované ako reklama , lebo s Kartago tours nemám nič spoločné, ale ak by si chcel niekto vychutnať ešte teplé more a slnko tak uvedená CK robí zájazd na 5 nocí práve na dušičky a za supeeeeeer ceny. No nekup to;)
bubkoch
28.10.12,18:35
hehe, zakomplexovany trtko sa opat potreboval pochvalit ze on ide ...
bubkoch
28.10.12,18:39
lujza a ty mi preco davas neuzitocne ? vsak pozri co mi napisal do odkazov:
Čau nudista , idem sa na halloveen zohriať do Egypta , nechcel som to dať na sklo aby si ma zase nesprdol. A ty kde budeš?Doma pod perinou?:D
je to chudak ...
pivko
28.10.12,18:42
Ty dilino , však to stojí komplet 4* All cca 450 Eur , seď doma a čum do bedne. Ja som to tu dal lebo po iné roky take niečo nebolo a teraz Kartago robí 5dňovku , lebo štvrtok je volno tak že na takýto výlet stačia 2 dni dovolenky a 5 dní si užiješ krásne počasie + more.
Paula
28.10.12,18:49
Prečo by sme mali čítať odkazy neurčené nám ? Ty z nedostatku inej činnosti tak robíš?
lujza.j
28.10.12,18:51
lujza a ty mi preco davas neuzitocne ? vsak pozri co mi napisal do odkazov:
Čau nudista , idem sa na halloveen zohriať do Egypta , nechcel som to dať na sklo aby si ma zase nesprdol. A ty kde budeš?Doma pod perinou?:D
je to chudak ...
mimotemynešpehujem ľudom odkazy, ale je to tu moderné....
bože nebuď taký precitlivelý :D
bubkoch
28.10.12,18:52
mimotemynešpehujem ľudom odkazy, ale je to tu moderné....
bože nebuď taký precitlivelý :D

nie som, len mi je ten dilino smiesny ... :cool:
lujza.j
28.10.12,18:53
Ty dilino , však to stojí komplet 4* All cca 450 Eur , seď doma a čum do bedne. Ja som to tu dal lebo po iné roky take niečo nebolo a teraz Kartago robí 5dňovku , lebo štvrtok je volno tak že na takýto výlet stačia 2 dni dovolenky a 5 dní si užiješ krásne počasie + more.
ja som to pochopila;)
lujza.j
28.10.12,18:54
nie som, len mi je ten dilino smiesny ... :cool:
myslím, že je to medzi vami nejaká atipatia:D alebo alergia:rolleyes: