madsheep
30.10.12,13:37
Rád by som sa opýtal na Váš názor, týkajúci sa osobného príplatku v zmysle 553/2003. Je možné osobný príplatok priznať aj na dobu určitú ? Je možné ho odobrať bez udania dôvodu, resp. z iného dôvodu ako nespokojnosť s pracovným výkonom (napr. z dôvodu nedostatku mzdových prostriedkov) alebo odobrať ho len na základe uplynutia doby na ktorú bol priznaný (ak je ho takto možné priznať)? V organizácii nie je odmeňovací, či platový poriadok. Budem vďačný za Váše odpovede. Ďakujem!
pavlinka
30.10.12,12:42
Osobný príplatok sa priznaná alebo znižuje na základe návrhu nadriadeného zamestnanca .No a často sa znižuje ak kôli nedostatku finančných prostriedkov , lebo nie je nároková zložka platu.
Zuzana B.
30.10.12,13:16
Podľa môjho názoru podmienky na získanie, resp. odobratie príplatku by mali byť písomne ustanovené a verejne dostupné....
Napadla ma napr. ochrana zamestnávateľa pred obvinením z nejakej diskriminácie, nerovnakému prístupu k zamestnancom...
Feli
12.02.13,19:32
Dobrý deň! Nám chce zamestnávateľ znížiť osobné príplatky o určité percento práve kvôli nedostatku finančných prostriedkov v organizácii. Chce to však urobiť so spätnou platnosťou, t.j. od prvého aktuálneho mesiaca. Aktuálny platový dekrét mi končí 30.apríla t.r. Zníženie musí zamestnávateľ písomne zdôvodniť alebo stačí, ak ústne oznámi, že nemá dosť peňazí a osobné príplatky musí krátit? Prosím, viete sa k tomu vyjadriť. Ďakujem!
Feli
14.02.13,12:06
Dobrý deň! Nám chce zamestnávateľ znížiť osobné príplatky o určité percento práve kvôli nedostatku finančných prostriedkov v organizácii. Chce to však urobiť so spätnou platnosťou, t.j. od prvého aktuálneho mesiaca. Aktuálny platový dekrét mi končí 30.apríla t.r. Zníženie musí zamestnávateľ písomne zdôvodniť alebo stačí, ak ústne oznámi, že nemá dosť peňazí a osobné príplatky musí krátit? Prosím, viete sa k tomu vyjadriť. Ďakujem!

prosim! vie mi niekto poradit? Dakujem vopred!