Mato133
30.10.12,19:14
Ahojte ked nastane situacia ze je zivnostnikovi odcudzena peciatka, ktoru pouziva na fakturach je potrebne ist na policiu alebo na ziv.urad ? Ma stym niekto skusenost ako v takomto pripade postupovat dakujem...
blavaciko
30.10.12,19:57
Mozes o tom upovedomit svojich partnerov, ale v podstate to je uplne jedno. Ak by ta chcel niekto napodobnit tak peciatku ad1 vobec nikde nepotrebuje, ad2 stoji ho do 20 eur
marjankaj
30.10.12,20:14
No niektoré pečiatky sa tak ľahko získať nedajú.
marjankaj
30.10.12,20:16
Ahojte ked nastane situacia ze je zivnostnikovi odcudzena peciatka, ktoru pouziva na fakturach je potrebne ist na policiu alebo na ziv.urad ? Ma stym niekto skusenost ako v takomto pripade postupovat dakujem...
A myslíš, že polícia kvôli jednej pečiatke spustí akciu "jastrab"? Alebo nejaký iný vták?:eek:
nika.sum
30.10.12,20:19
Mozno tym zadavatel mysli, ze ak by sa stal nejaky podvod, tak by bol krytý ohlasenim kradeze na policii.Ale tiez si myslim, ze peciatku si moze dat vyrobit kto chce....
marjankaj
30.10.12,20:28
Mozno tym zadavatel mysli, ze ak by sa stal nejaky podvod, tak by bol krytý ohlasenim kradeze na policii.Ale tiez si myslim, ze peciatku si moze dat vyrobit kto chce....
Veď predávajú aj také skladacie. Môžeš si vyskladať aj Daňový úrad alebo akú firmu chceš.
Mato133
30.10.12,20:51
Mozno tym zadavatel mysli, ze ak by sa stal nejaky podvod, tak by bol krytý ohlasenim kradeze na policii.Ale tiez si myslim, ze peciatku si moze dat vyrobit kto chce....

Presne tak skor som myslel z hladiska zneuzitia udajov aby som mal aspon nejaky papier ze som to nahlasil...tiez ma napadlo ze ked niekto bude chciet tak peciatku nepotrebuje resp. si da spravit aku chce...a nie neocakvam ziadnu akciu jastrab ani nic podobne :-D chcel som sa len poradit co a ako...resp. ci ma uz niekto takuto skusenost kazdopadne dakujem za vsetky vase odpovede ;-)
marjankaj
30.10.12,22:44
Myslíš okrúhle ?
Napríklad tu
http://www.sksi.sk/buxus/docs/Opravnenia.pdf
blavaciko
31.10.12,08:41
ani okruhle peciatky nie su vobec problemom v dnesnej spolocnosti...