MirkaT
31.10.12,10:31
Dobrý deň, keď na PC pozerám nejaké video (pesnička, upútavky k filmom, a pod.) obrazovka videa sa rozdelí na 2 polovice, cez stred obrazovky ide zelený vodorovný pás a prehrávané video vidím v obidvoch poloviciach. Viete mi poradiť, čo to môže spôsobovať? Robí mi to PC už asi mesiac, predtým som s tým problém nemala. Ďakujem.
Ericsoft
31.10.12,09:33
V akom programe tie videá prehrávaš? Aký formát majú tie videá?
misoft
31.10.12,17:38
Nemá náhodou na 3d multitview, alebo stereoskopický Active Shutter 3D
MirkaT
04.11.12,06:28
Neviem, v akom programe videá prehrávam - ako to zistím? Ale stáva sa mi to pri všetkých videách, kt. sú na you tube. V dolnej lište videa sa dá zmeniť kvalita, tak keď kvalitu dám na 240p, vtedy obrazovku nemám predelenú pásom a keď dám kvalitu na 360p, tak sa mi tam ten pás zobrazí a rozdelí 1 video na 2 videá.
Nemám najmenšiu predstavu, čo je 3d multitview, alebo stereoskopický Active Shutter 3D...
bodliak
04.11.12,07:18
to su tie novinky na 3d televizor a okuliare... Vies do je IMAX ? Tak nieco podobne...
misoft
04.11.12,14:38
MirkaT
24.11.12,06:05
Dobrý deň, používam adobe-flash player. Prosím, pozrite sa na môj problém...
misoft
24.11.12,09:23
Mám pocit, že modul Adobe Flash Player (alebo aj celý Flash player) je "pošahaný".

Odinštalovať AFP (Adobe Flash Player), prečistiť od zbytkov. Potom z tadeto http://get.adobe.com/cz/flashplayer/ stiahnuť (pozor tam zrušiť označenie pri McAffe - inak to naťahá ďalší zbytočný balast). Spustiť inštalačný súbor (xxxxx*exe), začne inštalácia. Odporúčam vtedy uzavrieť internetový prehliadač, nakoľko si inštaluje do nich aj doplnky na prezeranie v prehliadači.
MirkaT
26.12.12,04:47
Dobrý deň, Adobe som nainštalovala nanovo, ale môj problém sa neodstránil, video sa mi stále rozdeľuje na 2 časti. Napadá vás ešte niečo, čo by som mohla vyskúšať? Ďakujem.
Vlado40
26.12.12,10:57
Skús odinštalovať ovládač na grafiku ,vyskúšať ako pôjde prehrávanie a potom nanovo nainštalovať nový ovládač..