MarkaK
31.10.12,20:30
Dnes som sa dozvedela, že mi zamestnávateľ dáva výpoveď(Vo firme pracujem 7mesiacov).
Text výpovedi: výpoveď dohodou k 31.12.2012, bez udania dôvodu a prehlasujem, že sa vzdávam udania dôvodu, s vyčerpaním ostávajúcej dovolenky. Zatiaľ som výpoveď neprevzala, lebo ešte ju konateľ nestihol nepodpísať, budúci týždeň sa však tak stane.
AK by som pracovala do 31.12.2012 mám 15 dní nevyčerpanej dovolenky. Prosím zohľadniť, že mám oveľa vyšší plat ako priemerený plat v NH - kvôli dávke v nezamestnanosti.
A samozrejme rada by som dostala aj odstupné.
Ukážte sa a pomôžte mi.
veronikasad
31.10.12,19:32
Veľmi "šikovný" zamestnávatel. Dúfam, že so skončením prac.pomeru dohodou bez uvedenia dôvodu súhlasiť nebudeš a dohodu nepodpíšeš.

Čo sa týka dávky v nezamestnanosti, máš splnenú podmienku 730 dní poistenia v nezamestnanosti v posledných troch rokoch ?
MarkaK
31.10.12,19:54
ano mám, ale chcela by som tu dávku zo svojho platu, t,z. ešte v tomto roku sa prihlasiť na úrad práce
veronikasad
31.10.12,19:58
ano mám, ale chcela by som tu dávku zo svojho platu, t,z. ešte v tomto roku sa prihlasiť na úrad práce
Ak podpíšeš dohodu tak ako si ju popísala (bez uvedenia dôvodu skončenia prac.pomeru), nárok na odstupné ti nevznikne.
Dávka v nezamestnanosti bude počítaná z vymeriavacieho základu za posledných 24 mesiacov.
Od 1.1.2013 sa znižuje max.výška dávky v nezamestnanosti, ak tvoj príjem za celých 24 mesiacov presiahol max.vymer.základ, bude pre teba výhodnejšie ako pracovný pomer ukončíš skôr ako 31.12.2012 a zaeviduješ sa na úrade práce ešte v roku 2012.
pepsikova
31.10.12,20:02
...citujem ťa:...Ukážte sa a pomôžte mi.

...teba by som prepustila na hodinu !..lebo ak takto jednáš aj s ľuďmi v práci, tak tvoj zamestnávateľ má dobré nervy!..
MarkaK
31.10.12,20:08
Bolo to myslené len ako výzva, že je to ťažší problém, nič viac, neviem ako si si to vysvetlila.
pepsikova
31.10.12,20:35
Bolo to myslené len ako výzva, že je to ťažší problém, nič viac, neviem ako si si to vysvetlila...

..tak, ako si to napísala!...inak sa to ani nedá!..pretože, ak máš vysoký plat, mala by si mať aj vysoké vedomosti a pokiaľ niečo nevieš, slušnosť, ktorá u nás zatiaľ ešte nevymrela, káže, poprosiť ľudí o pomoc...a ak ťa zamestnávateľ vyhadzuje,asi vie, prečo!..dáva ti vysoký plat za nič...a neviem, čo je na tvojom probléme ťažšie...asi len tvoja chamtivosť..
avalik
31.10.12,20:35
Bolo to myslené len ako výzva, že je to ťažší problém, nič viac, neviem ako si si to vysvetlila.

preco tazsi problem? pozri zakonnik prace - skoncenie pracovneho pomeru dohodou, vypoved a aj o odstupnom sa tam pise
MarkaK
31.10.12,20:40
srší z teba závisť, tá slušnosť, za ktorú sa táto tvoja vlastnosť schováva je len je len zástierka
pepsikova
31.10.12,20:50
....čo by som ti tak asi mohla závidieť?..tvoju aroganciu?....zabudni!..pri plate, o akom tu píšeš, treba aj iné vedieť!...