Dodo2662
01.11.12,13:39
Ahojte,
Mám orange internet klasik + s FUP 6GB, ako po každom prečerpaní limitu sa rýchlosť znížila, no na druhý deň znovu šla rýchlosť a neviem čím to je, už je to tak 2 týždne po prekročení limitu a obávam sa či za to nebudem platiť nejaké pokuty aj keď som nič neurobil ( po prečerpaní limitu som už nasťahoval nad 10gb)
misoft
01.11.12,13:44
Neboj, pokiaľ máš napísané v zmluve "neobmedzený" - tak neobmedzený. Akurát pre stanovený FUP limit 6GB - prekročíš = rýchlosť dole. No keďže si sa asi stal "permanentným" prekračovateľom FUP - hovoria tomu "stály sťahovač" - zaťažuješ nadmerne ich sieť (tým pádom obmedzuješ iných) - tak ti zrazia rýchlosť dole. Toto si musíš vyriešiť s poskytovateľom.

( po prečerpaní limitu som už nasťahoval nad 10gb) takže 6GB si stiahol a hnal si to ešte vyššie - nečuduj sa potom. Všetkého s mierou - přiměřeně!
dunlop007
01.11.12,21:48
ked neobmedzeny tak neobmedzeny
sthruska
02.11.12,08:36
Ja som toľko nestiahol za celý život
misoft
02.11.12,13:28
Nekecaj - naozaj? Ani zo 10 filmíkov?
dunlop007
03.11.12,20:48
nie je to nejako vela?
misoft
03.11.12,20:54
No ak ťahá vo veľkom filmy - tak ani nie. I hranie on-line WOW - tiež berie z limitu - a bohovsky!
sthruska
04.11.12,09:07
Ani jeden. Ani hudba.
mariama27
12.03.13,06:48
Ahoj, prosím Vás ako zistím, či mám neobmedzený internet alebo nie? V zmluve to nie je nikde uvedené. Mám MOI KLasik + od orange. Totižto bola som na tom, že je neobmedzený s predplateným obj. dát 6000 MB v plnej rýchlosti, po prekročení limitu sa znižuje rýchlosť ale žiadne poplatky naviac. Prišla mi však nehorázna faktúra. Som asi ten istý prípad ako DODO2662.
KoxXxo
12.03.13,07:29
Asi mysleli neobmedzenú výšku faktúry.
mariama27
12.03.13,10:45
to je dosť možné....... nemá niekto prosím ten program z minulého roku? ako to tam vlastne bolo?
arizona
12.03.13,11:55
Ahoj, prosím Vás ako zistím, či mám neobmedzený internet alebo nie? V zmluve to nie je nikde uvedené. Mám MOI KLasik + od orange. Totižto bola som na tom, že je neobmedzený s predplateným obj. dát 6000 MB v plnej rýchlosti, po prekročení limitu sa znižuje rýchlosť ale žiadne poplatky naviac. Prišla mi však nehorázna faktúra. Som asi ten istý prípad ako DODO2662.
Este raz si pozri zmluvu, myslim, ze tento dolezity udaj by tam mal byt napisany

pozri aj tu,starsi clanok http://mobilmania.azet.sk/clanky/mobilny-orange-internet-vs-internet-na-doma/sc-3-a-1123145/default.aspx

Najlepsiu a najpresnejsiu odpoved ti da jedine poskytovatel internetu. Obrat sa na nich pisomne,alebo telefonicky a daj si vysvetlit.
misoft
12.03.13,13:18
Ahoj, prosím Vás ako zistím, či mám neobmedzený internet alebo nie? V zmluve to nie je nikde uvedené. Mám MOI KLasik + od orange. Totižto bola som na tom, že je neobmedzený s predplateným obj. dát 6000 MB v plnej rýchlosti, po prekročení limitu sa znižuje rýchlosť ale žiadne poplatky naviac. Prišla mi však nehorázna faktúra. Som asi ten istý prípad ako DODO2662.
Toto nie je neobmedzený - už len predplatený objem dát dáva tušiť , že je obmedzený (slovíčko predplatený!).
wagner
14.03.13,17:04
to je dosť možné....... nemá niekto prosím ten program z minulého roku? ako to tam vlastne bolo?

Je to neobmedzený internet, cena zaň 17,99 € - samozrejme aj nižšia podľa toho koľko rokov si u nich klientom. Prvá faktúra bola vysoká, účtovali si úhradu pripojenia, či ako sa to volá. Potom by už mala byť normálna. Ak nie, choď do orange zistiť.