Cyros
01.11.12,15:22
Ahojte, v Google úlohách ma štve, že úlohy si v rámci "dnešného dňa" nemôžem zoradiť podľa dôležitosti. Ak si dám cez Akcie funkciu "Zobraziť v mojom poradí" tak mi úlohy zo všetkých dní hodí do jednej rozhádzanej kopy, z ktorej sa potom ťažko vyberajú len tie dnešne a zoraďujú. Na každý deň mám cca 10 úloh, tak si to potom viete predstaviť. Myslel som, že to vyriešim aspoň nejakým Android Task Managerom a zoradím si ich v rámci dňa aspoň v telefóne, ale akosi nemôžem nájsť taký, čo to dokáže.
Ak s Google kalendárom/úlohami pracujete viete mi prosím niečo poradiť ?
2weird2die
01.11.12,14:24
jorte, evernote
Cyros
01.11.12,14:37
evernote sa dá prepojiť s gmail účtom ?
2weird2die
01.11.12,14:45
evernote nie... ale má širokú funkcionalitu... jorte sa dá dobre nakonfigurovať, hodiť ako widget na homescreen s denným, týždenným, mesačným prehľadom a prehladom úloh zoradených chronologicky....
Cyros
01.11.12,15:05
Veď práve to chronologicky u všetkých task managerov čo som vyskúšal znamená zoradenie podľa dátumu, abecedy, priority (ak sa táto k úlohám dá pridávať), alebo vlastné radenie čo ja potrebujem - ale vždy musím radiť rozhádzané úlohy všetkých dní a nie len toho "dnešného". Kalendárov s widgetmi som vyskúšal kopec. Momentálne používam Business calender a aCalendar. Kalendáre sú fajn, fungujú, synchromizujú s Gmail účtom ale skôr vhodné na organizovanie schôdziek a nie úloh. Najradšej by som bol, ak by sa úlohy dali riadne spravovať priamo v Gmaili.
2weird2die
01.11.12,15:35
Cyros
02.11.12,05:52
Jorte je fajn ako kalendár. Čo sa týka úloh umožńuje triedenie iba podľa dátumu, nič. iné.