meha
02.11.12,14:01
Nemal náhodou niekto problém s anglickým účtom,keď si zmenil zasielanie výplaty z účtu zamestnávateľa na svoj účet?Predtým bolo všetko v poriadku a nemám ani žiadne dlžoby.Teraz mi nielenže nedošla výplata,ktorá je ináč poslaná správne/overené u zamestnávateľa/ ,ale ešte mám aj zablokovaný účet. Neviete poradiť kde nastal problém? Jedná sa o výplatu anglického zamestnávateľa na anglicky účet.
bodliak
02.11.12,13:37
To sa spýtaj v banke, prečo máš zablokovaný účet.
meha
02.11.12,15:48
V banke som bola,bohužiaľ vraj kvôli zamestnávateľovi,opakovane som doniesla zmluvu a všetko čo potrebovali,no aj tak som sa nedopátrala k riešeniu môjho problému.Všetko im sedelo,účet mal byť odblokovaný no nestalo sa tak
foresterbig
02.11.12,16:29
Máš povolený debet?Syn má v UK Lloyds bank a má klasický nespoplatnený učet v ktorom niesú povolené debety.Nemáš nejaké zrážky,pôžičky alebo paušaly ktoré ťa dostali do mínusu?Bezplaté vedenie účtu v UK je podmniené plusovými čísalmi akonáhle sa dostaneš do mínusu tak sa to drasticky úročí a keď sa to nevyrovná do určitého termínu sa automaticky blokuje z dôvodov aby to nenarastalo.Prečítaj si pozorne zmluvu určite je to tam napísané.
Good Luck
meha
02.11.12,18:13
Debet povolený nemám, na účte mám dosť peňazí a všetko bolo ok až do posielania výplaty z účtu na účet.Dokonca ,ani posledné výplaty nedošli,hoci boli zo zamestnania posielané správne.Čo sa týka zrážok,pôžičiek a pod. nemám nič na 100% ani v Uk ani na Slovensku
meha
07.01.13,21:09
Ahojte.Dlho som tu nebola ,no chcem napísať,čo spôsobilo problém s blokovaním účtu-zlé zadané smerovacie číslo.Trpká skúsenosť ,no už je to ok.
meha
07.01.13,21:10
Ahojte.Dlho som tu nebola ,no chcem napísať,čo spôsobilo problém s blokovaním účtu-zlé zadané smerovacie číslo.Trpká skúsenosť ,no už je to v poriadku.