lucrecia
02.11.12,16:17
Ahojte,

chcela by som vas poprosit o nasledovnu radu: ako vlozim druhu vertikalnu os s inou mierkou ako je prva os do grafu v Exceli 2007.

Dakujem vopred za pomoc.
marjankaj
03.11.12,10:16
Klikni pravým myšítkom na graf, vyber Formátovať rady údajov a na karte Os zaškrtni Na vedľajšej osi.
Andrea8888
14.03.16,12:10
dobrý deň, presne to sa snažím spraviť. V grafe si označím rad udajov ktory chcem mat na vedlajsej osi, potom kliknem pravym a dam formatovat rad udajov. Otvori sa mi dialogove okno kde mam tieto moznosti: moznosti radu, tvar, vyplnit, farba oramovania, styly oramovania, tien, ziara a jemne okraje, 3d format. Pod moznosti radu by malo byt na vyber vedlajsia os kt. by sa malo dat zaskrtnut no ja tam mam iba hlbku miery a sirku medzery. nikde nemozem najst vedlajsiu os.
Andrea8888
14.03.16,13:33
lenže ja tam tú možnosť nemám. Ak idem na Formátovať rady udajov tak tam mam iba karty: Možnosti radu, Tvar, Vyplniť, Farba orámovania, Štýly orámovania, Tieň, Žiara a jemné okraje, 3-D formát. To je všetko. Malo by to byť pod kartou Možnosti radu, ale ja tam mam namiesto toho iba hlbku a sirku medzery.
Andrea8888
14.03.16,13:34
dakujem, potrebujem to mat v jednom grafe :(
PaloPa
16.03.16,10:38
Formátovanie sekundárnej osi sa definuje pre konkrétny rad údajov. Viď príklad

P.