Lollla
03.11.12,12:13
caute poradaci, chcela by som sa spytat ak mam postupovat...prebrala som uctovnictvo v priebehu roka a teraz som dostala od byvaleho uctovnika konecne stavy....v knihe zavazkov su faktury od roku 2010 ktore firma vraj uhradila, ako mam postupovat aby som ich dalej neprenasala....do nasledujuceho roka. velmi pekne dakujem:)
Tweety
03.11.12,11:19
caute poradaci, chcela by som sa spytat ak mam postupovat...prebrala som uctovnictvo v priebehu roka a teraz som dostala od byvaleho uctovnika konecne stavy....v knihe zavazkov su faktury od roku 2010 ktore firma vraj uhradila, ako mam postupovat aby som ich dalej neprenasala....do nasledujuceho roka. velmi pekne dakujem:)
Ak ich vraj uhradila, treba pátrať po tom ako a úhrady zaúčtovať. Prečo si myslíš že to bude rozpustenie nákladov?
Lollla
03.11.12,11:38
Ak ich vraj uhradila, treba pátrať po tom ako a úhrady zaúčtovať. Prečo si myslíš že to bude rozpustenie nákladov?

dakujem za rychlu odpoved......asi som to zle pomenovala, ale neviem co s tym....su to tri plne strany...zavazkov a majitel firmy tvrdi ze ma vsetko uhradene...
Paula
03.11.12,11:49
Prejsť banku + pokladňu za roky predchádzajúce pekne po položkách v účtoch i fyzicky. Zdediť chaosík nič príjemné a žiaľ dosť časté sú na túto tému príspevky , resp. témy.
Lollla
03.11.12,11:53
skusim pohladat....tie temy....vdaka