sch
03.11.12,12:35
Zdravim Vas, mohli by ste mi napisat Vas nazor na stranku www.pozicajsi.sk , co si o nom myslite, pripadne nejake pripomienky k vylepseniu? dakujem
srska
03.11.12,11:44
ja nemám dobrý. v kontaktoch sa hanbíš za priezvisko?
srska
03.11.12,12:09
no vidíš, že to ide - šak takto si viacej dôveryhodný ;)
blavaciko
03.11.12,15:47
ahoj, z mojho pohladu by som ti odporucal pridat priamo kontakty formular, nie len uviest tam udaje, ludom sa nebude chcet otvarat emailoveho klienta, obzvlast, ked ani email nemas klikatelny...

ale paci sa mi, ze nemas zbytocne vysoke ceny...
sch
03.11.12,15:52
dik za radu, len si chcem vyjasnit ze ci mas na mysli tam v kontaktoch pozicovne uviest priamy email na danu pozicovnu, alebo?
freddy87
03.11.12,17:46
Mne tam chýba v cenníku balík služieb zadarmo (free), tak ako to bežne funguje v podobných biznisoch, je to zaujímavé na nábor nových klientov, ktorý síce hneď nebudú platiť ale keď začnú, tak to bude +
blavaciko
03.11.12,18:03
dik za radu, len si chcem vyjasnit ze ci mas na mysli tam v kontaktoch pozicovne uviest priamy email na danu pozicovnu, alebo?myslel som konkretne tvoj kontakt, ale v pripade pozicovni to tiez nie je uplne na skodu (prinesie to aj im viac klientov, ktori mozu v pripade otazok rychlo reagovat, ale na to moze sluzit uz ta nezavazna rezervacia)
blavaciko
03.11.12,18:03
ma tam ak sa registrujes do 11. 11. tak mas rok zadarmo, ale aj do buducnosti by bolo vyhodnejsie asi dat aspon skusobne obdobie zadarmo, mesiac alebo dva, tri...