satanek01
03.11.12,15:46
Dobrý den,
prosim Vás poradte mi, co mam urobit ak mi tento mikrosystem Samsung MM-D430D nechce vobec brat CD-RW ale všetky ine formaty mi berie a aj bral zo zaciatku aj tento format.
V parametroch ma udane ze to prehrava všetko, DVD/DVD± /DVD±RW, CD DA/CD-R /CD-RW
neviem ci je chyba niekde v nastavení, skusala som napalit aj ine pesnicky zmena CD/RW a stale mi to vypisuje na displei INVAL.Prosím poradte mi za kazdu radu budem vdacna.Dakujem
misoft
03.11.12,19:34
Formát nie je DVD-RW - je to druh média, podporuje tieto médiá: DVD, DVD±R, DVD±RW, CD (DA,-R,-RW). Formáty, ktoré prehráva sú: DivX (3.11 / 4.x / 5.x / 6.x / HD), MP3, WMA, WMV (1/2/3/7), JPEG

http://www.samsung.com/sg/consumer/tv-audio-video/home-theatre/micro-hi-fi/MM-D430D/XS-spec

A uzavrela si po napálení to DVD? DVD potrebuje uzavrieť - indexácia nepustí. A ešte otázka, púšťaš správny formát, ktorý je podporovaný?
Skús ešte to DVD-RW (nakoľko je to rewrite - prepisovateľné) tzv. formátovať. Po formátovaní na ňom nezostanú tzv. zvyšky po predchádzajúcich napáleniach.
satanek01
07.11.12,22:00
Ďakujem pekne za snahu no stale mi to vypisuje INVAL:mad:
misoft
08.11.12,16:01
Takže nezoberie prepisovateľné médium. Ostatné napálené zoberie? CD-R CD+R, DVD+R, DVD-R?
satanek01
08.11.12,16:29
ano tie formaty zoberie, no niekedy tam aj tie nejdu, moj pocit je ze bude niečo s tou Cd mechanikou v mikrosystéme.
Uz som aj cistila Cdčkom mechaniku no vysledok taky isty.
Mikrosystém mam v zaruke este takze asi poslem na servis nech sa mi nato pozru.
Som strasne sklamana z tohto mikrosystému lebo mam s ním stále niečo, ci uz dost hlucny ventilator na zadu alebo neprakticke prepínanie frekvencie radia, ak zaspávam strasne mi vadí hlucnost toho ventilatora inak ak si ho dam silnejsie tak super senzacny zvuk ale inak ....;o(aj oneskorenie tlacidiel ....ak by som mohla hned si ho vymením za LG FB166 ;o)