Sindy85
04.11.12,20:48
Zdravím všetkých poraďákov.
Chcela by som sa opýtať, či sa niekto z Vás vyzná v školstve ako takom. Napr. keby som chcela začať podnikať v oblasti doučovania pred deti s problémami učenia. Zriadiť nejaké centrum, alebo niečo podobné... dá sa to? Ako postupovať, čo všetko by bolo potrebné?
Som učiteľkou ekonomických predmetov, tým pádom by ma zaujímalo, čo všetko by som musela absolvovať, aby som mohla praktizovať doučovanie. Myslím tým nejaké kurzy zamerané ako naučiť deti sa správne učiť. Alebo nejaké certifikáty k tomu potrebné.
Za všetky cenné rady, vopred ďakujem!
blavaciko
04.11.12,23:06
volna zivnost: Vykonavanie mimoskolskej vzdelavacej cinnosti
nie su potrebne vobec ziadne certifikaty, ani kurzy, len vseobecne podmienky pre ziskanie zivnosti

POZOR ALE! V ramci tejto zivnosti nie je mozne vyucovat cudzie jazyky a umenie

inak zivnostensky zakon by mal byt sucastou ekonomickych predmetov
alaya1
05.11.12,10:10
Zdravím všetkých poraďákov.
Chcela by som sa opýtať, či sa niekto z Vás vyzná v školstve ako takom. Napr. keby som chcela začať podnikať v oblasti doučovania pred deti s problémami učenia. Zriadiť nejaké centrum, alebo niečo podobné... dá sa to? Ako postupovať, čo všetko by bolo potrebné?
Som učiteľkou ekonomických predmetov, tým pádom by ma zaujímalo, čo všetko by som musela absolvovať, aby som mohla praktizovať doučovanie. Myslím tým nejaké kurzy zamerané ako naučiť deti sa správne učiť. Alebo nejaké certifikáty k tomu potrebné.
Za všetky cenné rady, vopred ďakujem!

Otazkou je, ci som svojim vzdelanim vies doucovat take dieta.
blavaciko
05.11.12,12:50
Volna živnosť ešte nemusí postačovť. Pozor na kontroly, lebo ak ide o deti s problémami, tak je viacmenej nutná akreditácia na MŠ SR a potom je problém čisto riešený. Viac CS, 09034328, consultservice@centrum.sk

Vazeny pan Pechy!
Reklamu na svoje sluzby si tu prosim nerobte, ak by sme si vsetci v prispevkoch uvadzali na seba telefony a maily, bolo by to tu obvesane ako vianocny stromcek.

Na doucovanie nie je nutna akreditacia ministerstva, ak si myslite opak, prosim o paragraf (aj ja sa mozem mylit)