BryanOne
05.11.12,17:48
ahoj to som ja neviem ako začať uff mam 2O som chalan s petržalky pochadzam zo ziliny sem som sa prestahoval koli priatelke nikdy som nemal drogy dobre travu a niaku čiaru či čoto na festivale mam super pracu ktorá ma baví ale jedneho dna som stretol dievča zamiloval som sa strašne uplne najviac ako sa len da až tak že som si jej meno dal vytetovať na hrud bol ked som snou začal chodiť bol som obyčajny fetak alkoholik kurevnik a troska 2 krat som ju podivedol prvý krát som ju chcel podviesť lebo som ju bral ako každu inu v poradi no začal som ju mať rad lubit milovať chcel som si ju zobrať požiadať o ruku je uplne nádherna vo všetkom dokonala naučila ma čo je spravne čo je život že to nie su len chlastačky tak som jedneho dna skončil na psychiatrii pretože sa somnou rozišla ale tak nejak sa to uhladilo no minuly vikend som bol opity a mal som pletky s inou babou ,ktora ma zviedla lebo som bol opity nemali sme sex ale sedela na mne šuchala obtierala sa omna riťou fuj hnus triezvy by som to nedokazal no tak som sa vratil k liekom a viem že tento rozchod je už definitivny no ja nepoznam nikoho v Bratislave je ona bola jedina ktora ma zaujmala koli nej som prestal piť klamem snou som si občas dal vino nenavidim cely tento svet berem Stilnox na spanie Neurol a Serlift antidepresiva či mi to pomaha neviem bojim ,že sa stanem zavisli cely život sami zrutil čo mam robiť ako dalej bojim sa tie svinstva brať možno mi pomahaju neviem ale som na dne troska lebo ona ma vytiahla z blata v ktorom som bol koli nej som sa zmenil dal by som všetko zato aby som mohol byť snou milujem ju viac než seba a svoju rodinu viem ,že taku ženu už nenajdem kuriev možem kolko chcem ale nejde o tam o lasku ani city ja som spravil vela zleho viem ale do tej istej rieky som nikdy neskočil ostal som sam v byte zo zastretymi žaluziami a liekmi...nespavam nejem chudnem bojim sa sam seba psychicka bolesť je ovela horšia ako fyzicka rad by som sito vymenil.... prosim pomožte mi nemam nikoho a nič
Mila123
05.11.12,16:52
ak sa s Tebou rozišla, sklamal si ju? alebo prečo ťa už nechce?
tom_i
05.11.12,17:19
na to že máš 20 rokov máš toho za sebou dosť, je pekné že si uvedomuješ sčasti svoje problémy aj tak si myslím že tu ich nevyriešiš ale skôr u odborníka - jednoduch sa dať hospitalizovať alebo ambulantne dochádzať, ale sčasti som mala dojem že si robíš prdel pretože na jedmej strane píšeš že drogy si nebral - potom už spomínaš trávu a ... a nakoniec píšeš že si bol feťák a to tvoje vyjadrovanie o ženách ako o k.... proste zájdi do prvej polikliniky alebo nemocnice a zaklop na prvé dvere psychológa alebo psychiatra
marleau
05.11.12,17:26
Treba ťa dobre prefackať a dať ti kopec ťažkej roboty,aby si si uvedomil,čo je dobré a zistil,že čiara nie je všetko (ani tá medzi nohami ani na stole...).
bodliak
05.11.12,17:29
Čo s tým ? Prvoradý je v Tvojom prípade pevný režim a pravidlá. Pravidlá ako v gramatike.
Vety sa ukončujú bodkami. Občas používame čiarky. Pred publikovaním si to po sebe prečítame.
Tvoja prvá úloha je prepísať text ešte raz tak, aby bol čitateľný.

A potom
1. Žiadny chlast a lieky.
2. Nastaviť budík na 6:30.
3. Ráno odostrieť žalúzie a ak sa cez okná nedá pozerať, ešte predpoludním umyť. Seba, zrkadlo, a potom aj tie okná.
4. Nákup, chlieb, maslo, mlieko, pre začiatok môže byť aj nejaký polotovar, kým sa naučíš variť.
5. Upratať, navariť, teplé zjesť.

A keď budeš mať plné brucho, môžeme pokračovať.
marleau
05.11.12,17:30
Ak máš kde bývať a máš prácu,si len presmradený,prepišťaný a rozmaznaný chalan.Pomocť si možeš jedine sám,musíš začať u seba.
marleau
05.11.12,17:32
Čo s tým ? Prvoradý je v Tvojom prípade pevný režim a pravidlá. Pravidlá ako v gramatike.
Vety sa ukončujú bodkami. Občas používame čiarky. Pred publikovaním si to po sebe prečítame.
Tvoja prvá úloha je prepísať text ešte raz tak, aby bol čitateľný.

A potom
1. Žiadny chlast a lieky.
2. Nastaviť budík na 6:30.
3. Ráno odostrieť žalúzie a ak sa cez okná nedá pozerať, ešte predpoludním umyť. Seba, zrkadlo, a potom aj tie okná.
4. Nákup, chlieb, maslo, mlieko, pre začiatok môže byť aj nejaký polotovar, kým sa naučíš variť.
5. Upratať, navariť, teplé zjesť.

A keď budeš mať plné brucho, môžeme pokračovať.

Obávam sa,že patrí medzi tých,ktorí si myslia,že na to existuje úplne jednoduchý recept,ktorý funguje za hodinu.Najlepšie aby nemusel meniť svoje doterajšie zvyky.
bodliak
05.11.12,17:46
V tom prípade len skočiť z mosta. Zajtra cvičia záchranári na moste SNP od 9 do 10, môže sa zúčastniť.
alaya1
05.11.12,17:55
Bud prenick- zabava, alebo si daj takych 20km poriadneho behu teraz v dazdi a hned mas po depke.

Taky mlady a take keci. Prepacte.

P.S.No a chcela by som vediet, kto ti predpisal tieto lieky, ked v BA nikoho nepoznas.
lujza.j
05.11.12,18:04
mimotemy toto čo je zas nejaká sranda na pondelok?
misoft
05.11.12,18:33
ahoj to som ja naozaj? neviem ako začať uff mam 2O som chalan s petržalky pochadzam zo ziliny sem som sa prestahoval koli priatelke "pekné" od teba nikdy som nemal drogy dobre travu tak ako? Bral? Nebral? Buď sám nevieš, alebo píšeš už šľahnutý a niaku čiaru či čoto na festivale mam super pracu ktorá ma baví ešte že tak ale jedneho dna som stretol dievča zamiloval som sa strašne uplne najviac ako sa len da až tak že som si jej meno dal vytetovať na hrud no rozumný nápad to teba nebol - ešte si nedozrel bol ked som snou začal chodiť bol som obyčajny fetak alkoholik kurevnik a troska 2 krat som ju podivedol no aj toto napovedá veľa o tebe - vraj nepodviedol a hneď dvakrát som nepodviedol prvý krát som ju chcel podviesť lebo som ju bral ako každu inu v poradi no začal som ju mať rad lubit milovať chcel som si ju zobrať požiadať o ruku je uplne nádherna vo všetkom dokonala naučila ma čo je spravne čo je život že to nie su len chlastačky tak som jedneho dna skončil na psychiatrii pretože sa somnou rozišla asi vedela prečo ale tak nejak sa to uhladilo no minuly vikend som bol opity a mal som pletky s inou babou ,ktora ma zviedla lebo som bol opity alkoholik, ktorý nevie kontrolovať chlast, nikdy neprestane chlastať nemali sme sex ale sedela na mne šuchala obtierala sa omna riťou fuj hnus a si si istý, že sa len obtierala - nevošlo niečo do nej? triezvy by som to nedokazal no tak som sa vratil k liekom a viem že tento rozchod je už definitivny no ja nepoznam nikoho v Bratislave je ona bola jedina ktora ma zaujmala koli nej som prestal piť klamem snou som si občas dal vino nevešaj nám tu bulíky na nos - vraj prestal piť a slopeš ďalej nenavidim cely tento svet tento svet je v tom nevinne - ty si otrep hlavu o stenu berem Stilnox na spanie Neurol a Serlift antidepresiva či mi to pomaha neviem skôr ti z toho poriadne drve - prestaň chľastať, prestaň sa oné, odíď z BA domov a začni od začiatku bojim ,že sa stanem zavisli cely život sami zrutil čo mam robiť ako dalej bojim sa tie svinstva brať možno mi pomahaju neviem ale som na dne troska lebo ona ma vytiahla z blata v ktorom som ona ťa vytiahla, spadol si však sám naspäť - nemáš výdrž a vôľu bol koli nej som sa zmenil dal by som všetko zato aby som mohol byť snou milujem ju viac než seba a svoju rodinu viem daj si zo päť po papuli - prejde ťa to,že taku ženu už nenajdem kuriev možem kolko chcem ale nejde o tam o lasku ani city ja som spravil vela zleho viem ale do tej istej rieky som nikdy neskočil ostal som sam v byte zo zastretymi žaluziami a liekmi...nespavam nejem chudnem bojim sa sam seba psychicka bolesť je ovela horšia ako fyzicka rad by som sito vymenil.... prosim pomožte mi nemam nikoho a nič no tu nie je liečebňa - tam sa obráť, aj na psychológa

A mimochodom - toto čítať - hotové muky! Nie kvôli obsahu, ale štýlu - je to ako telegram.
Martin1310
05.11.12,19:50
Tiež som bol kedisi v podobnej situácii ,po rozchode s prvou láskou s ktorou nám to vydržalo 5 rokov,všetko zrazu stratilo význam.No dostal som sa s toho a môžem ti povedať že najlepšie ti poradil -bodliak.Proste nestáť ale hýbať sa.Trebárs aj rozmýšlaj nad tým čo ťa trápi ale stále rob to čo vieš že by si mal robiť.Co najmenej vyvalovania a pospávania.
Nebudem ti písať tie obviklé blbosti že zabudneš a tak,ak si ju naozaj tak lúbil tak nezabudneš ale zvikneš si.príde niečo iné čo ťa začne zaujímať,možno iné dievča a možno nejaká záluba,práca.Ešte si len na začiatku tak si ho neposer z chlastom atd.
účtovníčka_prešov
05.11.12,20:25
od teba záleží ako budeš ďalej pokračovať.. či sa budeš ďalej ľutovať, a pokračovať vtom kvôli čomu si to slušné dievča stratil alebo sa začneš správať zodpovedne, a si uvedomíš, že ak chceš mať raz vzťah s ,,normálnou,, babou niečo preto treba aj urobiť. Venuj sa športu alebo niečomu čo ťa ,,baví,,. Si mladý, učíš sa na chybách. Urob za chybami čo si spravil čiaru a choď ďalej...
ebeš
05.11.12,20:28
Všetci máte pravdu - najlepšie sú pevný režim,ťažká práca, 20 km beh a pod.Sama to aplikujem, keď sa necítim dobre.Ale je rozdiel necítiť sa dobre a byť v ťažkej depresii.Zažila som to so synom.Sám od seba nebol ničoho takého schopný.A tu žiadne hrozby nepomáhajú.Ako keby ste hovorili do bútľavej vŕby.Nie raz mi praskli nervy.Krok vpred, dva dozadu.BryanOne, predovšetkým nezostávaj so svojím problémom sám.
Kvaka
05.11.12,20:38
Myslím, že nakonci bolo, prosím, pomôžte mi. Ja som toto vnímala ako volanie zúfalca o pomoc. Aj si tam, za monitorom, či mobilom, utekaj na pohotovosť.
srska
05.11.12,20:44
ahoj to som ja neviem ako začať uff mam 2O som chalan s petržalky pochadzam zo ziliny sem som sa prestahoval koli priatelke nikdy som nemal drogy dobre travu a niaku čiaru či čoto na festivale mam super pracu ktorá ma baví ale jedneho dna som stretol dievča zamiloval som sa strašne uplne najviac ako sa len da až tak že som si jej meno dal vytetovať na hrud bol ked som snou začal chodiť bol som obyčajny fetak alkoholik kurevnik a troska 2 krat som ju podivedol prvý krát som ju chcel podviesť lebo som ju bral ako každu inu v poradi no začal som ju mať rad lubit milovať chcel som si ju zobrať požiadať o ruku je uplne nádherna vo všetkom dokonala naučila ma čo je spravne čo je život že to nie su len chlastačky tak som jedneho dna skončil na psychiatrii pretože sa somnou rozišla ale tak nejak sa to uhladilo no minuly vikend som bol opity a mal som pletky s inou babou ,ktora ma zviedla lebo som bol opity nemali sme sex ale sedela na mne šuchala obtierala sa omna riťou fuj hnus triezvy by som to nedokazal no tak som sa vratil k liekom a viem že tento rozchod je už definitivny no ja nepoznam nikoho v Bratislave je ona bola jedina ktora ma zaujmala koli nej som prestal piť klamem snou som si občas dal vino nenavidim cely tento svet berem Stilnox na spanie Neurol a Serlift antidepresiva či mi to pomaha neviem bojim ,že sa stanem zavisli cely život sami zrutil čo mam robiť ako dalej bojim sa tie svinstva brať možno mi pomahaju neviem ale som na dne troska lebo ona ma vytiahla z blata v ktorom som bol koli nej som sa zmenil dal by som všetko zato aby som mohol byť snou milujem ju viac než seba a svoju rodinu viem ,že taku ženu už nenajdem kuriev možem kolko chcem ale nejde o tam o lasku ani city ja som spravil vela zleho viem ale do tej istej rieky som nikdy neskočil ostal som sam v byte zo zastretymi žaluziami a liekmi...nespavam nejem chudnem bojim sa sam seba psychicka bolesť je ovela horšia ako fyzicka rad by som sito vymenil.... prosim pomožte mi nemam nikoho a nič



mimotemy http://sk.lmgtfy.com/?q=najdlh%C5%A1ia+veta+na+porade
ewita888
05.11.12,20:45
Myslím, že na pohotovosti sa pomoci nedočká.. skôr by som volila nebyť sám.. čo takto vrátiť sa do Žiliny, rodina?? kamaráti??
Hlavne nebuď tam sám zavretý, to je najhoršie..
MarcoM
05.11.12,20:46
Vyznie to kruto, ale keď si sa mal tak fajn načo si sa ožieral, keď sa nevieš potom ovládať? Si dospelý, zodpovedný za seba tak treba byť chlap a niesť za svoje činy zodpovednosť. Nenávidieť tento svet nemôžeš, lebo si si to spôsobil sám. Lieky neber aj tak je to svinstvo. Boha 20 ročný a ufňukaný ako decko.
Paula
05.11.12,20:55
A naozaj zodpovedne si premyslieť / zostaviť Tvoj nový rebríček hodnôt... tak, aby si si vedel vážiť sám seba ... negatíva rebríčka "pôvodného" (a facky, ktoré sa Ti vďaka nemu ušli v živote) Ti v tom pomôžu.
Katy a R
05.11.12,21:39
Choď čo najskôr za svojím lekárom - možno treba zmeniť liečbu..
neviem, či fungujú - našla som - Psychologické poradne
Linka dôvery nezábudka 0850 11 10 22
Linka nádeje 055/ 644 11 55
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=linka%20pomoci%20&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CDAQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.zdravie.sk%2Fclanok%2F27634%2 Ftelefonicke-linky-pomoci&ei=Zj6YUI_xBej04QTCqoC4CQ&usg=AFQjCNGPKQqVTNr2MwRC5XGw-r0ke-nvPQ