Pidgey
06.11.12,08:43
Zdravim. Poprosil by som o radu, vysvetlenie, ako ma fungovat a ako mam zapracovat like button na svoju stranku. Prevadzkujem eshop, a chcel by som aby pri kazdom vyrobku bol facebook like button. Kod som sice nasiel,ale moc nerozumiem, ako ho mam implementovat do stranky. ci v tom kode treba nieco definovat, zmenit a pod. Ak by som uz mal kod, vedel by som ho vlozit na stranku, viem doplnit pripadne premenne, len tomu kodu nerozumiem, a neviem ako ho mam upravit...
Vopred dakujem za vsetko.
newmi
06.11.12,08:26
skontaktuj tvorcu tvojho eshopu. Ak je to nejaky open source eshop, tak pohladaj ci je k nemu nejaky modul na facebook ;-)
Pidgey
06.11.12,08:37
no, v tom je troska problem. Eshop mi bezi pod Zoner Inshopom, celu stranku nam ale robila na mieru firma. Kedze s nou bola/je zdlhava komunikacia co sa tyka dopracovania roznych veci, v poslednej dobe som si ju uz upravoval ja. Nieco z html, resp kodovania stranky ovladam - teda na urovni ze viem zmenit , doplnit kod podla potreby. takisto ovladam sablony k inshopu. Lenze, mame este inshop3 (starsi produkt) a v tomto momente nechceme prejst na ten novsi (to je o inom, to uz skor dame prerobit stranku niekde na mieru). Momentalne teda riesim iba veci, co si viem sam zmenit.
Predpokladal som ze na FB like button staci iba vlozit ten kratky kod na stranky s tym ze tam nastavim premenu (? asi url aktualnej stranky, alebo daneho produktu - img) tieto veci viem doplnit, len neviem kam, ako ma ten kod vyzerat. co som pozeral na inych strankach, vsimol som si ze sa natahuju aj nejake scripty (? asi od druhu kodovania?).
Mam teda k dispozici zdrojovy subor, z ktoreho sa mi generuje detail vyrobku. a tam by som to potreboval vlozit.
ale je fakt ze mi vypadla z hlavy uplne zakladna vec, pozriet sa niekde na nete, ci to uz pod Inshop3 niekto neriesil.
Dáša_
06.11.12,09:04
no, v tom je troska problem. Eshop mi bezi pod Zoner Inshopom, celu stranku nam ale robila na mieru firma. Kedze s nou bola/je zdlhava komunikacia co sa tyka dopracovania roznych veci, v poslednej dobe som si ju uz upravoval ja. Nieco z html, resp kodovania stranky ovladam - teda na urovni ze viem zmenit , doplnit kod podla potreby. takisto ovladam sablony k inshopu. Lenze, mame este inshop3 (starsi produkt) a v tomto momente nechceme prejst na ten novsi (to je o inom, to uz skor dame prerobit stranku niekde na mieru). Momentalne teda riesim iba veci, co si viem sam zmenit.
Predpokladal som ze na FB like button staci iba vlozit ten kratky kod na stranky s tym ze tam nastavim premenu (? asi url aktualnej stranky, alebo daneho produktu - img) tieto veci viem doplnit, len neviem kam, ako ma ten kod vyzerat. co som pozeral na inych strankach, vsimol som si ze sa natahuju aj nejake scripty (? asi od druhu kodovania?).
Mam teda k dispozici zdrojovy subor, z ktoreho sa mi generuje detail vyrobku. a tam by som to potreboval vlozit.
ale je fakt ze mi vypadla z hlavy uplne zakladna vec, pozriet sa niekde na nete, ci to uz pod Inshop3 niekto neriesil.

ja bežím pod rovnakou verziou inshopu - priznam ale, ze momentalne netusim, co chces dosiahnut. Mohol by si mi prosim poslad odkaz z ineho obchodu, ako to ma vyzerat? Kludne aj do ss
Pidgey
06.11.12,09:33
No, poslal som ti to do SS,ale vlastne mozem to napisat aj sem. Medzicasom som nasiel na tejto stranke http://www.lupa.cz/clanky/fblike-facebook-like-button-a-jak-na-nej/ asi to co potrebujem. zatial teda chcem iba tu prvu vec co pise: Ikona "Paci sa mi to" Ludia, ktorym sa to paci.....