Lida
06.11.12,13:31
Pekný den , pracujem v RK na zivnost ako realitný maklér , po uspesnom obchodnom pripade ( predaj bytu ) si idem vyfakturovat proviziu. Ake znenie fakturacie si mam dat do faktury , ak v zivnosti mam iba : sprostredkovateľská činnosť , dakujem Lida
Braňo
06.11.12,12:33
podľa môjho názoru : " Fakturujem Vám v zmysle uzatvorenej zmluvy xyz... províziu z predaja bytu
xxx .... "
Lida
06.11.12,12:52
Dakujem pekne za odpoved , preto som sa pytala , lebo som napisala do faktury text : Fakturujeme Vám za spracovanie administratívy pri sprostredkovaní predaja bytu...bolo mi povedane ze si to mam opravit , chcem , aby faktury boli spravne napisane , v pripade nejakej kontroly ( v zivnosti mam iba : sprosredkovateľská činnosť ). Je toto moje znenie textu naozaj chybne ?
Tweety
06.11.12,12:55
Dakujem pekne za odpoved , preto som sa pytala , lebo som napisala do faktury text : Fakturujeme Vám za spracovanie administratívy pri sprostredkovaní predaja bytu...bolo mi povedane ze si to mam opravit , chcem , aby faktury boli spravne napisane , v pripade nejakej kontroly ( v zivnosti mam iba : sprosredkovateľská činnosť ). Je toto moje znenie textu naozaj chybne ?
Na základe zmluvy.... vám fakturujem sprostredkovanie predaja bytu.