Kremix
06.11.12,14:39
konkrétne ma zaujíma účtovanie a závierka v podvojnom účtovníctve pre občianske združenia , som z Košíc. dakujem
a_je_to
06.11.12,14:29
Také školenia sa nerobia, je to veľmi chudobný biznis pre školiteľov. Absolvuj školenie pre PÚ podnikateľov, zatiaľ si obstaraj postupy účtovania pre neziskové subjekty a ... funguj. Je to prakticky to isté, iba to ide na iné čísla účtov a do iných riadkov výkazov. Zbytok Ti niekto poradí, možno aj tu. Ak sa pozbierate tridsiati takí a poskladáte sa na cestu a dennú gážu, tak vám ho prídem urobiť.
Oťa
21.11.12,13:38
konkrétne ma zaujíma účtovanie a závierka v podvojnom účtovníctve pre občianske združenia , som z Košíc. dakujem

Školenie k účtovnej závierke a daňovému priznaniu pre neziskové organizácie organizujeme každý rok už asi po 7 krát a to vždy aj v Košiciach. Pozývať budeme na stránke www.sluzbymvo.sk (http://www.sluzbymvo.sk). Teraz je tam pozvánka na Finančný manažment pre manažérov MVO.
Oťa
21.11.12,13:55
Také školenia sa nerobia, je to veľmi chudobný biznis pre školiteľov. Absolvuj školenie pre PÚ podnikateľov, zatiaľ si obstaraj postupy účtovania pre neziskové subjekty a ... funguj. Je to prakticky to isté, iba to ide na iné čísla účtov a do iných riadkov výkazov. Zbytok Ti niekto poradí, možno aj tu. Ak sa pozbierate tridsiati takí a poskladáte sa na cestu a dennú gážu, tak vám ho prídem urobiť.

Ale áno aj takéto školenia sa robia.
S tou náročnosťou účtovania to nebude až taká pravda. Rozdiel oproti podnikateľom veru nie je iba v číslach účtov alebo iných riadkoch vo výkazoch. Nie je neziskovka ako neziskovka.
Desperate housewife
21.11.12,19:31
Ahojte, som tu nova a zaujima ma oblast MVO. Tiez by som rada isla na nejake skolenia, najma z oblasti uctovania a fundraisingu. Pozerala som aj spominanu stranku sluzbymvo.sk - vyzera to zaujimavo. Bol z vas uz niekto na skoleni RNDr. Dobesovej? Pacilo sa vam? Dakujem za odpoved.