samotinka33
07.11.12,16:49
Ospravedlňujem sa, ak už tu táto otázka bola. Zamestnávateľ mi pre údajné neplnenie pracovných úloh ako "potrestanie" oznámil odobratie osobného ohodnotenia. Zároveň s tým mi však znížil aj funkčný plat pod úroveň môjho nástupného platu. Taktiež mi do započítanej praxe zarátal "len" čas, ktorý uňho pracujem. V každom predchádzajúcom zvýšení platu som mala do praxe započítaný čas, ktorý som odrobila aj u predchádzajúceho zamestnávateľa (viac ako 15 rokov u jedného zamestnávateľa). Je to v súlade zo zákonom? Ďakujem za odpoveď.
B.
terezamaria
07.11.12,15:54
Na osobné hodnotenie nená nikto právny nárok, môže byť odobraté na základe písomného oznámenia a uvedenia príčiny, pre ktorú bolo odobraté.
Pokiaľ máš v pracovnej zmluve uvedený základný plat, nemôže Ti ho zamestnávateľ meniť bez Tvojho súhlasu.
samotinka33
07.11.12,16:02
O to osobné ohodnotenie mi nejde. skôr o tie odpracované roky... tým, že mi zarátali len 4 roky z 21 mi rapídne znížili plat. A so znížením platu som nesúhlasila, proste mi to oznámili
terezamaria
07.11.12,16:08
O to osobné ohodnotenie mi nejde. skôr o tie odpracované roky... tým, že mi zarátali len 4 roky z 21 mi rapídne znížili plat. A so znížením platu som nesúhlasila, proste mi to oznámili
No keď ti to oni oznámili, tak Ty zase im napíš, že si mala zníženú základnú mzdu bez Tvojho súhlasu a navyše Ti znížili odpracované roky , t.j. roky praxe. Že žiadaš konzultáciu a nápravu odmeňovania.