zuzipe
08.11.12,06:53
Dobrý deň potrebovala by som poradiť. Mám s.r.o. ktorá je neplatca DPH má v majetku auto, ktoré využíva na podnikanie a nosí i bločky o tankovaní. Doteraz tam nebola robená kniha jázd. Môžem aj tak dať všetky bločky z tankovania v 100% výške do nákladov alebo ako to mám spraviť. Som ešte len začiatočníčka a nestretla som sa s tým.

Veľmi pekne ďakujem.
Tweety
08.11.12,05:55
Dobrý deň potrebovala by som poradiť. Mám s.r.o. ktorá je neplatca DPH má v majetku auto, ktoré využíva na podnikanie a nosí i bločky o tankovaní. Doteraz tam nebola robená kniha jázd. Môžem aj tak dať všetky bločky z tankovania v 100% výške do nákladov alebo ako to mám spraviť. Som ešte len začiatočníčka a nestretla som sa s tým.

Veľmi pekne ďakujem.
Ak nie je vedená kniha jázd, nemôžeš uplatniť 100%, iba 80%.
mondes
08.11.12,06:22
Dobrý deň potrebovala by som poradiť. Mám s.r.o. ktorá je neplatca DPH má v majetku auto, ktoré využíva na podnikanie a nosí i bločky o tankovaní. Doteraz tam nebola robená kniha jázd. Môžem aj tak dať všetky bločky z tankovania v 100% výške do nákladov alebo ako to mám spraviť. Som ešte len začiatočníčka a nestretla som sa s tým.

Veľmi pekne ďakujem.

Pokiaľ od začiatku roka sa dávali bločky za tankovanie v 100 % výške do N, tak ti neostáva nič iné, len pokračovať takto do konca roka a urobiť knihu jázd aj spätne od začiatku roka.
zuzipe
08.11.12,10:56
Veľmi pekne ďakujem a keby to bolo uplatcu DPH tiež sa to dá takto alebo nie a podľa akého paragrafu?moc ďakujem