Michal54321
08.11.12,15:58
Dobry den,

Chcel by som sa Vas opytat, ci je akceptovatelne, ak niekto spise zmluvu, alebo nejaky iny uradny dokument na iny format ako A4 ?

Napr. Odoslal som Vyhlasenie vlastnikov k sidlu firmy a vlastnici mi to poslali podpisane, ale kedze som cely text dal na vrch A4, oni to nevedno preco (nikto im nekazal) spodok papiera odstrihli, vytvorili A5. Text je tam vsetok. Nebude mi Obchodny register robit s tymto problemy ? V buducnosti si treba davat pozor na taketo "vymysli" ?

Dakujem
Economic
08.11.12,16:12
Dobry den,

Chcel by som sa Vas opytat, ci je akceptovatelne, ak niekto spise zmluvu, alebo nejaky iny uradny dokument na iny format ako A4 ?

Napr. Odoslal som Vyhlasenie vlastnikov k sidlu firmy a vlastnici mi to poslali podpisane, ale kedze som cely text dal na vrch A4, oni to nevedno preco (nikto im nekazal) spodok papiera odstrihli, vytvorili A5. Text je tam vsetok. Nebude mi Obchodny register robit s tymto problemy ? V buducnosti si treba davat pozor na taketo "vymysli" ?

Dakujem

Veľkosť formátu nie je dôležitá, keď ho oskenuješ, pôjde to zrejme na A4 a dokument bude na nej menší..... Dôležitý je obsah, nie veľkosť dokumentu.
blavaciko
08.11.12,16:14
dolezite je, aby to bolo citatelne... podaci listok na poste tiez nie je A4, podla mna by s tym nemal byt problem, ak vyhlasenie splna vsetky zakonne nalezitosti
bodliak
08.11.12,16:32
Pokiaľ nie je predpísaný formulár (tlačivo), tak to môže byť napísané aj na záchodových dverách.
Síce nepraktické, ale platné.
blavaciko
08.11.12,19:19
myslis ze by uznali aj na tabuli? takej tej bielej stieracej?