Libuše
08.11.12,18:42
Nema niekto recept na vyrobu domaceho likeru podobnemu Jägermeister?
lujza.j
08.11.12,17:49
buchač
08.11.12,17:52
Nema niekto recept na vyrobu domaceho likeru podobnemu Jägermeister?

...nuž asi ťažko ....a keby aj , tak fakt iba podobný ....:rolleyes:

Jägermeister je nemecký bylinkový likér.

Vyrába sa od roku 1935 na základe receptu pozostávajúceho z kombinácie 56 rôznych bylín, druhov korenia a ovocia macerovaných v neutrálnom liehu. Likér, ktorý vznikol po niekoľkoročnom experimentovaní s rôznymi ingredienciami, svoje pomenovanie dostal po patrónovy poľovníkov.

Prísady nápoja pochádzajú z celého sveta. Spoluvytvárajú ho horké pomaranče, škorica, koreň ďumbiera, červené santalové drevo a čučoriedky, vďaka ktorým nápoj dosahuje extrémne tmavo až červenohnedú farbu.
lujza.j
08.11.12,17:55
Tweety
08.11.12,18:20
...nuž asi ťažko ....a keby aj , tak fakt iba podobný ....:rolleyes:

Jägermeister je nemecký bylinkový likér.

Vyrába sa od roku 1935 na základe receptu pozostávajúceho z kombinácie 56 rôznych bylín, druhov korenia a ovocia macerovaných v neutrálnom liehu. Likér, ktorý vznikol po niekoľkoročnom experimentovaní s rôznymi ingredienciami, svoje pomenovanie dostal po patrónovy poľovníkov.

Prísady nápoja pochádzajú z celého sveta. Spoluvytvárajú ho horké pomaranče, škorica, koreň ďumbiera, červené santalové drevo a čučoriedky, vďaka ktorým nápoj dosahuje extrémne tmavo až červenohnedú farbu.
Môže mať aj 100 rôznych bylín, nemôžem ho ani cítiť, ja robím z bylín lepší. (ej ale dlho som už nerobila).
lujza.j
08.11.12,18:29
Môže mať aj 100 rôznych bylín, nemôžem ho ani cítiť, ja robím z bylín lepší. (ej ale dlho som už nerobila).
tiež som od neho očakávala niečo iné, jedna koštovka mi stačila;)
Tweety
08.11.12,18:30
ja dve, prvú a zároveň aj poslednú, sú aj lepšie
Gabhus
09.11.12,04:23
Majka, hoď recept na ten bylinkový, nech sa ožereme
Tweety
09.11.12,16:09
nehnevaj sa, je to patentované, a je to koňak