Sony150
08.11.12,20:35
Zdravím,
Chcel by som sa opýtať, že ako môžem spojazdniť na jednej skylink karte viacero TV samozrejme s tým, aby sa na každej TV mohol pozerať iný program.
Myslím, že sa to dá, ale chcel by som vedieť čo k tomu potrebujem a ako to po prepájam.
Vopred ďakujem za odpovede :)

Momentálne máme na skylinku pripojené 2 TV a každá má vlastnú kartu a chcel by som pripojiť teda ešte ďalšie 2 TV alebo jednu kartu zrušiť a z tej druhej napojiť 4 TV.
srska
08.11.12,19:55
Nirinda
15.01.13,06:18
Zdravím, chcem sa spýtať, koľko bežne stojí zriadenie skylinku.
Máme zlý obraz na káblovej televízii a uvažujem o tejto možnosti.
Našla som chlapíka, čo to vie urobiť cca za 220 eur,(komplet), čo sa nepozdáva mojej rodine. Údajne by to mohlo byť aj lacnejšie. Nerozumiem tomu celkom, pretože som našla napr. kartu IRDETO za 39,- aj za 75,- eur. Vyšla by svojpomocná inštalácia lacnejšie? Zvládol by to aj bežný užívateľ ?
fargo
25.01.13,13:28
Zdravím, chcem sa spýtať, koľko bežne stojí zriadenie skylinku.
Máme zlý obraz na káblovej televízii a uvažujem o tejto možnosti.
Našla som chlapíka, čo to vie urobiť cca za 220 eur,(komplet), čo sa nepozdáva mojej rodine. Údajne by to mohlo byť aj lacnejšie. Nerozumiem tomu celkom, pretože som našla napr. kartu IRDETO za 39,- aj za 75,- eur. Vyšla by svojpomocná inštalácia lacnejšie? Zvládol by to aj bežný užívateľ ?
ahoj
ja som si skylink montoval sám, dá sa to aj bez meracieho pristroja na polohu danej družice, ibaže to zaberie viac času.
No a potom čo ušetríš na chlápkovi , môžeš aspon vraziť do kvalitnejšieho sat. prijímača , či paraboly a LNB.
Ale najprv som hodne-hodne študoval a až potom sa do toho pustil a môžem zodpovedne povedať, že to zvladne aj bežný užívatel ,teda ak nemá ORL.
držím palce
k-amen31
25.01.13,14:09
sony150,
záleží na tom, aké máš príjimače. Niektoré sa môžu zdielať.
Prepojíš ich káblom RS232 ( v prípade, že majú RS232 rozhranie). V príjimači kde je karta nastavíš v menu server a v druhom príjimači klient.
Druhá možnosť je napojiť prijímače na switch Lan káblami.