vecerko
24.02.06,11:19
Ak niekto stratí výpisy z banky musí si ich vyžiadať znova v banke. Banka si však účtuje za každú stranu 30.00 Sk za celý rok to je veľa. Neviete niečo lacnejšie. Neviem nedá sa vyžiadať výpis celoročný bolo by to asi menej strán. Výpis mi treba k účtovníctvu.
Poraďte prosím
Zita5
24.02.06,10:23
Ak niekto stratí výpisy z banky musí si ich vyžiadať znova v banke. Banka si však účtuje za každú stranu 30.00 Sk za celý rok to je veľa. Neviete niečo lacnejšie. Neviem nedá sa vyžiadať výpis celoročný bolo by to asi menej strán. Výpis mi treba k účtovníctvu.
Poraďte prosím


Nuž bohužial , to sú doklady , ktoré treba chrániť . Potrebuješ originál výpis , takže musíš požiadať banku .
Pochybujem že banka Ti vyhotoví BV za celý rok , to som ešte nepočula , nevidela .;)
Miriam.x
24.02.06,11:47
Musí to byť originál z banky? Nestačilo by vytlačiť cez internetbanking výpisy? Ja našťasie mám všetky výpisy, len sa chcem spýtať ak by sa to dalo, vyšlo by to lacnejšie ako zaplatiť 30 Sk za každá stranu.
Zita5
24.02.06,11:49
Musí to byť originál z banky? Nestačilo by vytlačiť cez internetbanking výpisy? Ja našťasie mám všetky výpisy, len sa chcem spýtať ak by sa to dalo, vyšlo by to lacnejšie ako zaplatiť 30 Sk za každá stranu.

Musí byť originál výpisu z banky k zaúčtovaniu do peňažného deníku . Z IB obyvkle sa tlačí iba informatívne .
renča1
24.02.06,12:06
ak máš prístup k interbank. a účtuješ na základe takýchto výpisov, tak ti kľudne stačí si zmeniť posielanie výpisov bud mesačne, štvrťročne, polročne alebo aj ročne. Ja evidujem orig. výpis raz ročne, ktoré mi banka pošle bud poštou alebo osobne si chodím po ne.
Monika68
24.02.06,12:34
Záleží na tom, akú máš banku. Slovenská sporiteľňa ti potvrdí vypis vytlačený z internetbankingu.