Laura90
10.11.12,17:49
Dobry vecer, vedel by mi niekto poradit ako to funguje ze ak by som sa vzdala slovenskeho obcianstva co bude s hypotekou, ktoru som zobrala na byt? Dakujem
Ice dive
10.11.12,16:56
no určite ti ju neodpustia... budeš ju musieť zaplatiť...:D:D:D občianstvo sa na poskytnutie resp. splácanie hypotéky nevzťahuje...
Dubak2000
10.11.12,19:36
myslim ze obcianstvo sa ani v zmluve neriesi a asi sa zmena ani nehlasi. Ale treba si precitat zmluvu. Ak saa zmeni adresa a pod tak to musi clovek hlasit ale nema to vplyv na splacanie...
buchač
10.11.12,19:57
...možno polovička obyvateľov Slovenska by sa aj rado vzdalo toho občianstva ...
buchač
10.11.12,19:59
NEVERÍM vlastným očiam .....neskutočná otázka ....
Laura90
11.11.12,16:49
Buchac, ak mas nejaky problem s otazkou nemusis ju citat, nikto ta neziadal o tvoj komentar a hlavne ak to nie je nic uzitocne... Nepotrebujem priblble reci ale nejaku pomoc alebo radu...Pocula som nieco co som si potrebovala overit tak som tu pisala prave preto ci by mi niekto vedel nejak poradit. TAKZE: Ak nevies poradit alebo sa ti nieco nepaci prehliadni tuto temu......................
buchač
11.11.12,17:16
Blááá ...blááá .....blááá ......
danushka
11.11.12,18:03
S tou svojou nešťastnou hypotékou už narábaš od júna. V inej téme si písala toto
VÁŽNE SA NEDÁ HYPOTÉKA PREVIESŤ NA TAKÉHO ČLOVEKA, KTORÝ MÁ NEJAKÉ DLŽOBY? ALEBO VôBEC NA KOHO BY SOM MOHLA PREVIESŤ HYPOTÉKU???

Máš na krku nejaký problém a zadávaš tu nelogické otázky, nediv sa ľuďom, že takto reagujú.
V najhoršom prípade ak prestaneš splácať hypo, banka si uplatní svoje záložné právo a byt predá, alebo pôjde do dražby. Ak takýmto predajom banka neuspokojí svoju istinu, budú Ťa exekútori obháňať až sčernieš aj bez nášho občianstva, nájdu si Ťa raz niekde, však chceš niekde patriť, keď sa vzdáš toho slovenského občianstva.
A zbaviť sa občianstva tiež nie je tak jednoduché, respektíve dostať nové.
Nemiešaj hrušky s jablkami prosím. Dlh sú hrušky a občianstvo jablko. Každé vyrástlo na inom strome.
Indeed
11.11.12,18:07
Dobry vecer, vedel by mi niekto poradit ako to funguje ze ak by som sa vzdala slovenskeho obcianstva co bude s hypotekou, ktoru som zobrala na byt? Dakujem

Myšlienkové pochody niektorých jednotlivcov , sú skutočne famózné .....