mosaicx
10.11.12,19:15
Dobry den, chcem prevadzkovat internetovy obchod s kabelkami, zaujima ma ale, ci si musim kupit program pohoda 2012 kvoli fakturam a uctovnictvu alebo staci ked samotny internetovy obchod pri objednavkach "vypluva" faktury.
Potrebujem el. pokladnu alebo nie v takomto pripade?
Dakujem.
marjankaj
10.11.12,18:22
Dobry den, chcem prevadzkovat internetovy obchod s kabelkami, zaujima ma ale, ci si musim kupit program pohoda 2012 kvoli fakturam a uctovnictvu alebo staci ked samotny internetovy obchod pri objednavkach "vypluva" faktury.
Potrebujem el. pokladnu alebo nie v takomto pripade?
Dakujem.
Ešte že ti nenapadlo kúpiť SAP.:---
mosaicx
10.11.12,18:24
:)) tak to nie .. ale neviem si z toho vydedukovat odpoved teda :)
marjankaj
10.11.12,18:38
No ak si nebudeš robiť sama účtovníctvo, tak program nepotrebuješ.
Ak ti budú tie faktúry uhrádzať výlučne na bankový účet alebo na dobierku, tak nepotrebuješ ani registračnú pokladňu.
mosaicx
10.11.12,18:40
ano presne, bud prevodom alebo na dobierku..
takze staci ak mi el. obchod vypluje fakturu, tu si vytlacim dvakrat pre seba a druhu poslem zakaznikovi v baliku- to je vsetko?
a v januari pri podavani danoveho priznania dam uctovnicke do ruky z celeho roka vsetky faktury a som vybavena?
marjankaj
10.11.12,18:55
ano presne, bud prevodom alebo na dobierku..
takze staci ak mi el. obchod vypluje fakturu, tu si vytlacim dvakrat pre seba a druhu poslem zakaznikovi v baliku- to je vsetko?
a v januari pri podavani danoveho priznania dam uctovnicke do ruky z celeho roka vsetky faktury a som vybavena?
No tak môžeš aj skôr. Najmä ak takých faktúr budeš mať kopec.
Zase si nemysli, že prvé tri mesiace účtovníčka nemá čo robiť, iba tvoje faktúry.
A ak už máš účtovníčku, tak prečo sa neopýtaš jej?