player85
11.11.12,11:58
ahojte, velmi radi by sme s priatelom navštivili vianočne trhy vo viedni, avšak našla som na nete cez ZLAVOMAT.sk celodenny zajazd autobusom dokonca aj z mesta v ktorom byvame, co by bolo super :) vyde to na 27 euro za jedneho. poprosim vas o radu. mete niekto skusenosti s takýmito zlavovymi portalmi, konkretne so zlavomat.sk, pretoze uz som cosi pocula ze sa robia aj takto podvody na zakaznikov a podobne.popripade poradte ako by sme sa am mohli dostat - autom ist nechceme :)dakujeeem :)
lujza.j
11.11.12,11:03
Dáša_
11.11.12,18:31
y sme boli jeden rok takýmto autobusom na zájazde a bol to trochu horor. V tú sobotu bolo vo viedni 1000 takýchto autobusov. Tie musia zajazd vyložiť a parkujú niekde inde. A potom prídu na jedno male miesto, snáď 3-4 autobusy naraz, netušíš, aký autobus ide, na nastúpenie máš max 5 minút, ani to nie... Naviac, všade plno, kopec ľudí, nebolo ani kde si sadnúť na kávu...
Ďalší rok sme sa vybrali vlakom - ráno rýchlikom do bratislavy, potom vlakom do viedne. Pri kúpe tuším spiatočného lístka bol v cene aj celodenný lístok na mhd vo viedni. Pohoda, išli sme, kam sme chceli, bolo to cez týždeň, takže neboli také davy... Tento rok o tom uvažujeme znova, len som ešte nezisťovala, či to s tým celodenným lístkom platí aj teraz.
lujza.j
15.11.12,19:47
Excise Duty
15.11.12,20:00
y sme boli jeden rok takýmto autobusom na zájazde a bol to trochu horor. V tú sobotu bolo vo viedni 1000 takýchto autobusov. Tie musia zajazd vyložiť a parkujú niekde inde. A potom prídu na jedno male miesto, snáď 3-4 autobusy naraz, netušíš, aký autobus ide, na nastúpenie máš max 5 minút, ani to nie... Naviac, všade plno, kopec ľudí, nebolo ani kde si sadnúť na kávu...
Ďalší rok sme sa vybrali vlakom - ráno rýchlikom do bratislavy, potom vlakom do viedne. Pri kúpe tuším spiatočného lístka bol v cene aj celodenný lístok na mhd vo viedni. Pohoda, išli sme, kam sme chceli, bolo to cez týždeň, takže neboli také davy... Tento rok o tom uvažujeme znova, len som ešte nezisťovala, či to s tým celodenným lístkom platí aj teraz.
Platí to už roky a aj tento rok:
http://www.slovakrail.sk/index.php?id=cennik-osobitnej-tarify-na-vybra
Rakúšanom záleží na tom, aby k ním prišlo čo najviac turistov.
arizona
15.11.12,21:17
Moja znama bola tiez minuly rok s autobusom cez nejaku cestovku.Povedala, ze nikdy vic, ze radsej pojde sama...
Vraj boli ako stadecko, co chodilo za zastavkou svojho vodcu.On sa bal, aby ich nestratil,oni zas cakali viac volneho casu aby si pobehali svoje a zastavili sa tam, kde sa im bude pacit...
kopretinka
15.11.12,21:54
....Turancar-17 eur...