Dominika336
11.11.12,20:56
Dobrý večer,

reagovala som na ponuku ktorá bola uverejnená na profesia.sk. Spätne mi prišla odpoveď mailom:

Dobrý večer p.Dominika



Ďakujeme za prejavený záujem ohľadom práce !

Týmto vás pozývame na osobnú konzultáciu v pondelok 12.11.2012. o
10.00 hod, prípadne utorok 13.11..2012 o 12.00 hod.

(poprosíme vás o presné dodržanie termínu) Košice, Mlynská 25, vojdete
do podchodu na pravej strane sú zvončeky, zazvoníte na Welness a
pojdete na prvé poschodie. Kontakt p. Chovanová Jarmila majiteľka




Na konzultáciu si rezervujte max. 1 hodinu času,doneste si so sebou ak
by ste si chcela robiť poznámky papier, pero a v prípade potreby
občiansky preukaz.


Predmetom konzultácie bude krátky vstupný pohovor, kde si s Vami
prejdeme základné informácie ohľadom práce, pracovného zaradenia,
finančného ohodnotenia a podmienok podpísania zmluvy.





S pozdravom

Mám určite pochybnosti ohľadom tejto práce už len z dôvodu, že mi nebolo telefonicky oznámené že som pozvaná na pohovor a ohľadom tejto spoločnosti Wellness Michelle som si nič na internete nenašla ani na orsr nič o tom nie je písané. Pohovor sa koná mimo podniku na mieste, kde zvonček je prelepený slovom "Welness" a tam mám zvoniť. Odpoveď na mail mi poslala iná osoba ako bola uvedená na profesii. A našla som spred roka rovnakú ponuku od tej istej osoby na portáli bzziik.sk nesiom si už istá. Viete mi povedať či je to bežný postup alebo podvod a čoho by som sa mala báť. Ďakujem za skorú odpveď
Ice dive
11.11.12,20:16
No otázka je, na akú pozíciu, resp. prácu si na profesií reagovala... podľa mňa si ten konkurz už teraz vyhrala... keďže si nenašla žiadne údaje o danej firme v orsr, ideš do nejakého bytu na pohovor s občianskym preukazom (normálne si občiansky preukaz nikto od teba na pohovore nepýta a nemá na to právo...)

podľa mňa sa jedná o nejakú multilevel organizáciu, ktorá robí nábor ovečiek na predaj kozmetiky ako LR Cosmetics a pod... a teraz máš ísť k niekomu do tímu... preto chcú už na prvom pohovore občiansky preukaz aby si bez rozmyslu podpísala zmluvu.. predpokladám, že to bude dohoda o vykonaní práce resp. na živnosť...
misomiso
11.11.12,20:21
Samozrejme, ze to vyzera podozrivo. Na druhej strane, ty tu uverenjujes obsah sukromnej komunikacie s menom, adresou a telefonnym cislom, co tiez podla mne nie je uplne poriadku.
Dominika336
11.11.12,20:22
V profesii je pod náplňou práce toto :
Práca sa vykonáva v našich špecializovaných pracoviskách a zameriavame sa :
1. Zdravie, výživa, prevencia a riešenie zdravotných problémov :
2. Regulácia váhy a formovanie postavy : šport a pohybové aktivity
3. Profesionálna starostlivosť o pleť + líčenie a vizáž
4. Práca v reklame a v managmente

Sú z toho nejaké riziká ? A ako ste to mysleli to predávanie kozmetiky. Chodenie do ulíc a ponúkať občanom ? A ak mi dajú niečo podpísať mám to podpísať alebo sa zobrať a ísť radšej preč ? Jedná sa o ponuku osobného poradcu zdravie, šport, pleť
Dominika336
11.11.12,20:26
Už som to opravila.
arizona
11.11.12,20:26
Pod tym menom som nasla na nete ponuky na pracu z domu.
Mozno to bude nejake ponukanie kozmetiky na sposob Avon, ci Herbalife...

Ale mozno sa mylim. Zistis to jedine tak, ze tam pojdes.Za to nic nedas.

Na odchod sa zdvihni,ak budu vyzadovat nejake vstupne poplatky ,nanucovat kupu nejakych vstupnych balickov a pod.
draxter5
11.11.12,20:29
Nechoď tam !!!!!! Vypýtajú si 30€ a potom ešte 130€. Uvidíš. Bola tam moja známa...prišla iba o tých 30€. Chvalabohu.
lujza.j
11.11.12,20:31
Ice dive
11.11.12,20:40
V profesii je pod náplňou práce toto :
Práca sa vykonáva v našich špecializovaných pracoviskách a zameriavame sa :
1. Zdravie, výživa, prevencia a riešenie zdravotných problémov :
2. Regulácia váhy a formovanie postavy : šport a pohybové aktivity
3. Profesionálna starostlivosť o pleť + líčenie a vizáž
4. Práca v reklame a v managmente

Sú z toho nejaké riziká ? A ako ste to mysleli to predávanie kozmetiky. Chodenie do ulíc a ponúkať občanom ? A ak mi dajú niečo podpísať mám to podpísať alebo sa zobrať a ísť radšej preč ? Jedná sa o ponuku osobného poradcu zdravie, šport, pleť

no a teraz si polož otázku aké kritériá na uchádzača boli pri danej pozícií... ak by to bolo do nejakého štúdia krásy alebo wellnes štúdia a pod... tak by určite chceli aby si mala patričné vzdelanie, masérsky kurz, referencie na odbornú spôsobilosť... nikto kto investoval x tisíc € do vybavenia a zriadenia prevádzky nezamestná len tak človeka bez nejakých vedomostných predpokladov...

to čo tu je ako náplň práce zodpovedá skôr tomu podomovému predajú kozmetiky... (resp. máš dajakú školu/kurz alebo niečo iné o čom môžeš povedať, že zvládaš na profesionálnej úrovni z týchto 4 bodov?) Každý zamestnávateľ potrebuje človeka hneď resp. dá mu na zaškolenie 1-2 mesiace... ale určite nie rok dva....
anonim277
17.10.13,14:02
ahojte ľudkovia
reagovala som na ponuku prace na portali bazos.sk

Veľkoobchodná firma ponúka 3 pracovné miesta asistenta obchodu a vedúceho pobočky v Košiciach. Práca s klientmi, organizačná a riadiaca pracovná pozícia, kariérny rast. Príjem cca od 800€. Životopisy zasielajte na mail kosice.spv@gmail.com. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovné stretnutie.

ozvala som sa a dostala som odpoved:


Dobrý deň,
ďakujeme za prejavený záujem ohľadom práce!
Keďže máme viacero neobsadených pracovných pozícií, bližšie informácie poskytujeme len na pracovnom stretnutí.

Preto Vás pozývame na osobnú konzultáciu.....DATUM, CAS.....
Poprosíme Vás, na miesto konania vstupnej konzultácie sa dostavte 5-10 minút skôr!

Na pracovnom stretnutí si rozoberieme stručné informácie o Vás, základné informácie o pracovných pozíciach, podmienky spolupráce a garancie zo strany firmy, finančné ohodnotenie a časové rozpätie práce.


Sídlime:
Mlynská 25
Košice
040 01
(vojdete do brány, po pravej strane sú presklené dvere, zvonček – č.3, 1. poschodie)

Kontaktujte sa na meno Ivana Štefaňáková.


Trosku sa mi to podoba na ten vas problem :/ co mam robit?
majkasv
03.02.14,20:47
Ahoj Dominika, chcela by som sa Ťa opýtať, či si sa zúčastnila toho pohovoru pretože mne prišla rovnaká ponuka a celkom si ma zneistila. Chcela by som vedieť ako to dopadlo a či to nie je podvod. Vopred Ďakujem
majkasv
03.02.14,20:49
Ahoj Dominika. Mne prišla podobná ponuka. Bola si na pohovore? je to podvod?