mamrd5
24.02.06,11:34
Zdravim vas nemate prosim niekto nejake skusenosti s projektami na ziskanie nenavratneho financneho prispevku zo strukturalnych fondov,ci je to realne aj pre malu zacinajucu firmu.Pripadne skusenosti s vypracovavanim projektov


Dakujem
adka2001
05.03.06,21:20
Zdravim vas nemate prosim niekto nejake skusenosti s projektami na ziskanie nenavratneho financneho prispevku zo strukturalnych fondov,ci je to realne aj pre malu zacinajucu firmu.Pripadne skusenosti s vypracovavanim projektov


Dakujem
mám skúsenosti od klientov - ozvite sa na kima@kima.sk, tá pani je zo Žiliny, ak ona nevie aspon vam poradi
Barbara43
06.03.06,09:42
Ja síce skúsenosti nemám, ale pripájam sa s otázkou, kto by mi vedel poradiť, kde získať info o zdrojoch na kúpu nehnuteľnosti. Začala som podnikať v oblasti poskytovania služieb pre seniorov. Je to krásna práca, ale náročná a pre začiatok je aj finančne náročná.
Vie mi niekto poradiť?
Barbara
karpis
06.03.06,10:37
Skús pozrieť stránku www.euractiv.sk
v žltom poli dole sú eurofondy a aktuálne výzvy.
mamrd5
06.03.06,11:44
caute tak na euroactiv chodim pravidelne vyzvy budu az ku koncu roku Ja by som ale rad vedel o niekom kto taky projekt robil ci by nevedel poradit co a ako DIIIK
Barbara43
06.03.06,14:08
Srdečná vďaka, ale nič pre mňa sa tam nenachádza. Skúste ešte zaloviť niekde v pamäti a dohodiť nijakú adresu. Ďakujem.
adka2001
07.03.06,19:28
keď chcete prax, tak napíšte na mail zdenko@centrum.sk,je to moj klient, ktorému robím účtovníctvo. Jeho poradkyňa mu vybavila 2 mil. úveru, 1 mil. nenávratnej dotácie. Všetko v priebehu 4 max. 5 mesiacov. Fondy fungujú vždy, alebo vačšinou tak, že musíte preukázať investíciu, spracovať podnikateľský zámer a potom sú vám tieto prostriedky refinancované. To sú skúsenosti z praxe staré 1 mesiac.
adka2001
07.03.06,21:05
opravujem mail - zdenco@centrum.sk, treba sa odvolať na účtovníčku - aby vedel z kade fúka vietor
mamrd5
08.03.06,20:18
dobre ludia dakujem a ak sa smiem spytat uctovnicky v akej oblasti funguje firma v ktorej pracuje ja by som potreboval nieco pre nabytkarsky priemysel
Barbara43
09.03.06,09:41
Srdečne ďakujem, každá pozitívna správ poteší. Ja podnikám v oblasti služieb - konkrétne penzión pre seniorov. Ešte raz dík. Barbara43
adka2001
15.03.06,20:16
dobre ludia dakujem a ak sa smiem spytat uctovnicky v akej oblasti funguje firma v ktorej pracuje ja by som potreboval nieco pre nabytkarsky priemysel

Ten klient pôsobí v olasti cest. ruchu, ale to neznamená že by tá mladá žienka nevedela pomôcť. Za opýtanie sa neplatí, skús to cez mail, bol tu už spomínaný - kima@kima.sk, snáď neni tak drzá ( a čo som ja o nej počula a komunikovala som s ňou - neni ) aby ti do toho mailu poslala faktúru - nie to bol žart - neni, je veľmi ochotná.

Ja som s ňou komunikovala kvôli DPH z faktúry, ale zdala sa mi trochu zaneprázdnená, ale moc zlatá. (to je môj osobný názor vydedukovaná telefonicky, nie osobne)