nenaa
12.11.12,22:13
Dobrý večer, od nedele sa mi zakaždým, keď sa chcem prihlásiť na jednu stránku objaví: "Pokúšali ste sa dostať na doménu de.midas.games.yahoo.net, ale server poskytol certifikát s vypršanou platnosťou. K dispozícii nie sú žiadne informácie o tom, či od dátumu vypršania platnosti došlo k prelomeniu certifikátu alebo nie. Znamená to, že prehliadač Google Chrome nemôže zaručiť, že komunikujete s doménou de.midas.games.yahoo.net a nie s útočníkom. Hodiny vo vašom počítači sú momentálne nastavené na čas pondelok, 12. novembra 2012 23:06:50. je to v poriadku? Ak nie, mali by ste opraviť chybu a obnoviť túto stránku.
Nemali by ste pokračovať, najmä ak sa toto upozornenie pre tieto stránky v minulosti nikdy nezobrazilo. " .
Doteraz mi to bez problémov fungovalo a zrazu toto. Čo to môže prosím znamenať a ako odstrániť chybu?. Vopred ďakujem za odpoveď.
misoft
13.11.12,13:22
No neviem - ale mne to spustilo normálne - bez hlášky o certifikáte.
Stránka je OK.
Postup:
http://windows.microsoft.com/sk-SK/windows-vista/Request-or-renew-a-certificate
nenaa
13.11.12,15:51
To robí len mne, na prihlasovacie meno. Vôbec sa nemôžem prihlásiť, len mi to vypíše tú tabuľku. Keď som si založila nové konto, tak to išlo v pohode. Skúšala som nájsť ten certifikát podľa toho návodu, ale nenašla som ho. Ide to aj nejak ináč?
misoft
13.11.12,23:38
No tak to potom vyzerá na "poškodený" profil účtu - ja som sa aj na tejto stránke prihlásil do svojej schránky a všade na Yahoo.
Skús to ešte obísť cez yahoo.com
nenaa
18.11.12,16:46
Tak sa to vyriešilo- pozerala som si tú stránku bez prihlásenia a našla som tam zákaznícky servis, kam som napísala a prišla mi odpoveď, že bol problém u nich a už mi to opravili. Ďakujem za všetky rady.