Bastian
13.11.12,21:56
hubatá
13.11.12,21:20
Bastian, ty sceš ísť do basy lepiť sáčky?
bodliak
13.11.12,21:30
Dobrý politický vtip je taký vtip, na ktorom sa aj po 20 rokoch smeješ, až sa za mreže chytáš !
hubatá
13.11.12,21:40
Náhodou, ja sa na staré kolená chystám do basy, lebo penzión si z dôchodku nebudem môcť dovoliť. A v base je všetko zadarmo, povedal mi to jeden čiernooký: ubytovanie, strava, bufet vlastní ten istý majiteľ čo aj parlamentný. A keď budem dobrá, pôjdem na priepustku na Vianoce k deťom......
misoft
13.11.12,22:40
Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?
Vynikajúci - lepšieho *uja tu v tomto mravenisku ťažko nájdeme http://www.celysvet.cz/skin/smile/s5908.gif- veď i ten Klaun - pardón - oprava - vymeniť n za s - je proti nemu padavka, len prepisovačky chmatá a na airsofťáka sa hrá.
Petra Nová
13.11.12,22:54
Myslím, že kritizovať a posmeškovať by si mal dovoliť len ten, čo je sám úplne ideálny.:rolleyes:

"Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?", znie otázka v nadpise témy. Hlúpejšiu otázku som už dávno nepočula a ani nečítala. Hej, je dobrý prezident hlavy štátu! Len márne dumám, ktorej hlavy štátu je Gašparovič prezidentom.:---
jozka56
13.11.12,23:05
:D
kukučka
13.11.12,23:19
mimotemyzlezaradil

Bastík, ale si dal tomu slovenčinovi po boku, nechceš to opraviť?
Je to hotová katastrofa. Však nevieš ani jednu rozumnú zmysluplnú otázku vysloviť.
Je Gašparovič dobrý prezident? Jak rozmýšľam, tak rozmýšľam, prezidenta hlavy som ešte nevidela. :D
misoft
13.11.12,23:43
Ale no tak - veď on len využil "duchaplné" vyjadrenie nášho "milovaného" starého *uja - Gašparko to totiž sám takto povedal.
kukučka
13.11.12,23:55
Aj kôň má štyri nohy a potkne sa. Z neho sa vysmievaš a sám používaš vulgarizmy.
V anketách nehlasujem.
korela
14.11.12,00:57
Keď spravil prezident Ivan Gašparovič "preklep" pri OSN, tak v tom čase našli jeho manželke gynekologický nález.
BXLmiami
14.11.12,03:19
To je citát.Je to jeho vlastný výrok.
Bastian
14.11.12,07:11
Myslím, že kritizovať a posmeškovať by si mal dovoliť len ten, čo je sám úplne ideálny.
"Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?", znie otázka v nadpise témy. Hlúpejšiu otázku som už dávno nepočula a ani nečítala. Hej, je dobrý prezident hlavy štátu! Len márne dumám, ktorej hlavy štátu je Gašparovič prezidentom.

Petra Nová prečo zatváraš moje témy?

Tú hlúpu vetu povedal sám Gašparovič.
Mimochodom vidím, že si označila v ankete 1. možnosť :D :D :D
viď.: http://www.sme.sk/c/4276045/gasparovic-kandidujem-na-prezidenta-hlavy-statu.html

Odkedy tam sedí, nepovedal nič rozumné.
Často mám pocit, že ani nevie čo chce povedať, keď otvorí ústa.



Bastík, ale si dal tomu slovenčinovi po boku, nechceš to opraviť?
Je to hotová katastrofa. Však nevieš ani jednu rozumnú zmysluplnú otázku vysloviť.
Je Gašparovič dobrý prezident? Jak rozmýšľam, tak rozmýšľam, prezidenta hlavy som ešte nevidela.

Tiež si myslím, že je to hotová katastrofa.

Hlavne to, že je veľa Slovákov ako si ty, čo ani nevedia, akých tupcov si volia.
Aj o tebe si myslím niečo, keď ani nevieš čo hovorí tvoj prezident.

Potom sa čudujeme, že sa nájde vždy dosť blbcov na to, aby zvolili tých najväčších blbcov.
buchač
14.11.12,07:28
Myslím, že kritizovať a posmeškovať by si mal dovoliť len ten, čo je sám úplne ideálny.:rolleyes:

"Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?", znie otázka v nadpise témy. Hlúpejšiu otázku som už dávno nepočula a ani nečítala. Hej, je dobrý prezident hlavy štátu! Len márne dumám, ktorej hlavy štátu je Gašparovič prezidentom.:---

Kritika a posmešky ???.......nuž a prečo si to dovoľuje aj sám pán prezident .....a aj iní vyvolení ?????


....a nedumaj .....ja osobne beriem dotyčnú vetu ako parafrázu ...
buchač
14.11.12,07:32
Gašparovič je dobrý prezident hlavy štátu?


Odpoviem inak a okľukou ....

Niekto mi povie " dobré ránko " ...a ja nemám dobrú náladu akurát ( aj to sa predsa stane )...

Zvyknem odpovedať ....." nepodjebuj " ..................( sorry - inak sa nedá ...)
marjankaj
14.11.12,07:32
No to som si oddýchol, keď je prezidentom iba hlavy štátu. Teda sám sebe?:rolleyes:
Ja som si doteraz myslel, že je aj mojím prezidentom.:---
pepsikova
14.11.12,07:36
...prezident hlavy štátu?..to čo je za blbosť?..bud je prezident a hlava štátu, alebo je prezident, alebo je hlava štátu...ale prezident hlavy štátu-tak to je pekná blbosť!!..
..to len čo sa týka gramatiky...k ostatnému nemám čo povedať tu...
BXLmiami
14.11.12,07:44
Pepsi,to je jeho autentický výrok.Tá otázka cituje nášho *uja.
srska
14.11.12,07:54
kedy začne strihať konečne meter?
Žabinka
14.11.12,08:02
Nerada sa zapájam do politikárčenia, takže odpoviem len: NIE. Ale na Slovensku máme už dlhodobo smolu na novodobých prezidentov... A ja ešte stále dúfam, že sa raz dožijem prezidenta, ktorého si budem môcť vážiť, a za ktorého sa nebudem musieť hanbiť..
Tweety
14.11.12,08:05
kedy začne strihať konečne meter?
On možno nie, ale národ už určite strihá a nevie sa dočkať.
marjankaj
14.11.12,08:09
On možno nie, ale národ už určite strihá a nevie sa dočkať.
A koho? Zase nejakého *uja?:eek:
Tweety
14.11.12,08:10
A koho? Zase nejakého *uja?:eek:
Ale dočkať som myslela jeho odchod. Silne verím, že si zvolíme nejakého apolitického, slušného a rozumného,za ktorého sa nebudeme musieť prinajmenšom hanbiť . Možno sa nájdu takí kandidáti, inak sme zas tam kde sme boli doteraz.
buchač
14.11.12,08:12
No to som si oddýchol, keď je prezidentom iba hlavy štátu. Teda sám sebe?:rolleyes:
Ja som si doteraz myslel, že je aj mojím prezidentom.:---

Keďže sa tu slovenčinuje a poniektorí ani nevedia wo co gou , tak priložím polienko ...


Gašparovič bol , je a aj bude v mojich očiach bývalým , terajším a budúcim (ex)prezidentom Slovenskej republiky ...

Mojím nikdy nie ...

....a vôbec neriešim tie jeho brepty , to sa stane aj iným lídrom...( aj Obamovi ...)

O iné ide ... o iné ..............
marjankaj
14.11.12,08:14
Ale dočkať som myslela jeho odchod. Silne verím, že si zvolíme nejakého apolitického, slušného a rozumného,za ktorého sa nebudeme musieť prinajmenšom hanbiť . Možno sa nájdu takí kandidáti, inak sme zas tam kde sme boli doteraz.

A kde ich nájsť? Tu na Slovensku?:eek:
Tweety
14.11.12,08:15
A kde ich nájsť? Tu na Slovensku?:eek:
Možno by bolo dobre vypísať konkurz a sprísniť podmienky.
Stanislav 1975
14.11.12,08:16
Treba tam zvoliť mňa, ja by som bol dobrým, ideálnym prezidentom...
Dav
14.11.12,08:18
Možno by bolo dobre vypísať konkurz a sprísniť podmienky.
Inteligentný, čestný, vzdelaný a charizmatický......
Bastian
14.11.12,08:19
Keďže sa tu slovenčinuje a poniektorí ani nevedia wo co gou , tak priložím polienko ...


Gašparovič bol , je a aj bude v mojich očiach bývalým , terajším a budúcim (ex)prezidentom Slovenskej republiky ...

Mojím nikdy nie ...

....a vôbec neriešim tie jeho brepty , to sa stane aj iným lídrom...( aj Obamovi ...)

O iné ide ... o iné ..............

- on nie je ani dobrým vzorom
- ani neponúka žiadne riešenia
- ani nereprezentuje dobre Slovensko
- dokonca ani rozprávať nevie

Prečo máme takého prezidenta?

Lepší sa nenájde?
marjankaj
14.11.12,08:20
Možno by bolo dobre vypísať konkurz a sprísniť podmienky.
Teraz sa to nazýva TENDER poprípade KOMPARZ:---. Konkurz je niečo iné.:eek:
Tweety
14.11.12,08:20
- on nie je ani dobrým vzorom
- ani neponúka žiadne riešenia
- ani nereprezentuje dobre Slovensko
- dokonca ani rozprávať nevie

Prečo máme takého prezidenta?

Lepší sa nenájde?
Prečo, prečo? Preto, že ho národ zvolil, lebo nebolo z čoho vyberať.
Tweety
14.11.12,08:22
Teraz sa to nazýva TENDER poprípade KOMPARZ:---. Konkurz je niečo iné.:eek:
To áno, tender je správny názov a kedže vieme, že tu ide o to, že najlacnejší vyhráva, takto to aj dopadlo. :rolleyes:
marjankaj
14.11.12,08:22
Keďže sa tu slovenčinuje a poniektorí ani nevedia wo co gou , tak priložím polienko ...


Gašparovič bol , je a aj bude v mojich očiach bývalým , terajším a budúcim (ex)prezidentom Slovenskej republiky ...

Mojím nikdy nie ...

....a vôbec neriešim tie jeho brepty , to sa stane aj iným lídrom...( aj Obamovi ...)

O iné ide ... o iné ..............
No predpokladám, že aj ty si súčasťou tohto štátu, ako aj ja. Aj keď nemáme byť na čo hrdí.:eek:
buchač
14.11.12,08:22
- on nie je ani dobrým vzorom
- ani neponúka žiadne riešenia
...nemá čím..
- ani nereprezentuje dobre Slovensko
...ani do vrchu mu to nejde ...
- dokonca ani rozprávať nevie
...čo už so starým ???
Prečo máme takého prezidenta?
...lebo medveď ...

Lepší sa nenájde?
Kto hľadá , ten nájde .... ale , kua , kde hľadať ...?

.
Bastian
14.11.12,08:23
No to je ale smutný stav.

A vôbec si nemyslím to čo väčšina aj tu prezentuje, že je chyba v politike.

Chyba je tu v samotných ľuďoch. Stav slovenskej duše je veľmi zlý.
marjankaj
14.11.12,08:23
Treba tam zvoliť mňa, ja by som bol dobrým, ideálnym prezidentom...
Veď aby si začal robiť kampaň, zbierať podpisy.:cool:
korela
14.11.12,08:31
No to je ale smutný stav.

A vôbec si nemyslím to čo väčšina aj tu prezentuje, že je chyba v politike.

Chyba je tu v samotných ľuďoch. Stav slovenskej duše je veľmi zlý.
Nemohol by si to aspoň trochu rozvinúť? Bolo by vhodné podložiť, resp. rozvinúť tieto tvrdenia.
marjankaj
14.11.12,09:02
- on nie je ani dobrým vzorom
- ani neponúka žiadne riešenia
- ani nereprezentuje dobre Slovensko
- dokonca ani rozprávať nevie

Prečo máme takého prezidenta?

Lepší sa nenájde?


No jedno plus by sa našlo.
On pero neukradol.:rolleyes:
Deganova
14.11.12,09:15
Keď nám pred 5 rokmi zamestnávateľ nevyplatil mzdy a ani odstupné a písali sme na všetky štátne inštitúcie, jediný kto sa ozval a v tejto veci nám pomohol bol úrad prezidenta a pán prezident Gašparovič. Keď sestra robila na okresnom úrade jediná delegácia keď prišla tak to bola prezidentská, keby prezident poprosil aby jeho šoférovi urobili kávu... ostatné na doprovod kašlali... takže ja som s ním spokojná...
trisestri
14.11.12,09:15
aj tak boli vsetci byvaly komunisti-jeden stary ujo,druhy spevak,spisovatel,dobroduh a treti mr Brept a ci sme mali lepsich premierov alebo predsedov NS? aj to je mozno zrkadlom spolocnosti-bude moznost to vo volbach zmenit,ale mam vazne obavy ze ani ten ,,Dobry anjel,, nebude vyhovovat potrebnej väcsine./tusim Kiska sa vola a kandiduje/
Indeed
14.11.12,09:20
Naozaj "užitočná" téma, asi rovnako podobne ako televízna reklama ....

ale ako testovanie slobody slova na tomto portáli , to nie je až taky zlý nápad....
Adiks
14.11.12,09:28
Táto téma nemá žiadny význam, prezident bol zvolený priamo ľuďmi, dostal potrebnú väčšinu, čiže je to legitímny prezident. Bodka. Mám sa teraz ja ako volič pravice, zaoberať, či Fico je dobrý premiér ? Skôr ako akí sú, sa zaoberajme ich konkrétnymi politickými krokmi.
Petra Nová
14.11.12,09:28
Petra Nová prečo zatváraš moje témy?



Vyjadruj sa presne, Bastian! Koľko tvojich tém som zatvorila? Žiadnu, pretože jeden klik v jednej téme nestačí. Chceš vedieť prečo som dala klik na vyriešené? Jednoduché! Tvoju tému považujem za nadmieru hlúpu, rovnako ako otázku v nadpise. Ozaj si presvedčený o tom, že tvoje témy sú výnimočné a preto nikto na ne nemôže siahnuť?

Každý vie, že Gašparovič zotrvá vo svojom úrade do konca volebného obdobia. Viac prezidentom nebude. Na tom nič nezmenia takéto témy. Ani nevyriešia. Sú dobré akurát na to, aby sa frustrovaní, "menejcenní nadľudia" ešte dva roky ventilovali na politikovi pred dôchodkom, aby si na jeho úkor uľavili, aby si zanadávali a každým jedným posmeškom si dokázali, že sú niečo viac , poniektorí aj to, že sú elita národa. Taký "prezidentík" v prezentácii ich nadradenosti je vhodným fackovacím panákom.

Táto téma je nielen hlúpa, ale v naznačenom aj tragikomická. Preto som s pokojom dala klik za jej uzavretie. A čo sa ti, Bastian, nepáči na mojej voľbe zo štyroch anketových otázok? Podľa teba som zvolila nesprávnu? Tak napíš, ktorá by bola tá akurátna? :rolleyes:

P.S. Som prispôsobivá. Aká téma, aké anketové otázky - taká odpoveď!
trisestri
14.11.12,09:47
dajme tomu ze ani americky kandidat Romney sa nevyznamenal tym ked sa pytal preco sa v lietadle nedaju otvarat okna,alebo tym ze polovicu americanov oznacil za prizivnikov a to kompetencie prezidenta v statoch su neporovnatelne vyssie od toho nasho./este ze nebol zvoleny/
Adiks
14.11.12,09:49
Zadávateľ témy si želá, aby sme všetci v ankete odpovedali tak, ako to on chce. Demokrat ako vyšitý.
Bastian
14.11.12,10:26
Vyjadruj sa presne, Bastian! Koľko tvojich tém som zatvorila? Žiadnu, pretože jeden klik v jednej téme nestačí.
Tých tém (kde si sa pričinila s ďalšími dvoma o uzatvorenie) je viac, ale napríklad túto:
http://www.porada.sk/t61259-p19-preco-vzdelani-a-sikovni-ludia-ktori-by-mali-na-to-radsej-hladaju-zamestnavatela.html



Chceš vedieť prečo som dala klik na vyriešené? Jednoduché! Tvoju tému považujem za nadmieru hlúpu, rovnako ako otázku v nadpise.
Ešte raz zopakujem, tú vetu vyslovil sám pán prezident. Sám sa má za prezidenta hlavy štátu :).


Ozaj si presvedčený o tom, že tvoje témy sú výnimočné a preto nikto na ne nemôže siahnuť?
Zatvárať témy to mi niečo pripomína... podobné niečo tu už bolo.


Každý vie, že Gašparovič zotrvá vo svojom úrade do konca volebného obdobia. Viac prezidentom nebude. Na tom nič nezmenia takéto hlúpe témy. Ani nevyriešia. Sú dobré akurát na to, aby sa frustrovaní, "menejcenní nadľudia" ešte dva roky ventilovali na politikovi pred dôchodkom, aby si na jeho úkor uľavili, aby si zanadávali a každým jedným posmeškom si dokázali, že sú niečo viac , poniektorí aj to, že sú elita národa. Taký "prezidentík" v prezentácii ich nadradenosti je vhodným fackovacím panákom.
Tému som založil, lebo som zvedavý, čo mi napíšu ľudia ako si ty. A keby som sa ja správal neviem ako hlúpo, tak to nebude také hrozné. Zato prezident by mal mať vystupovanie na úrovni. On predsa reprezentuje Slovensko.


Táto téma je nielen hlúpa, ale v naznačenom aj tragikomická. Preto som s pokojom dala klik za jej uzavretie. A čo sa ti, Bastian, nepáči na mojej voľbe zo štyroch anketových otázok? Podľa teba som zvolila nesprávnu? Tak napíš, ktorá by bola tá akurátna?
P.S. Som prispôsobivá. Aká téma, aké anketové otázky - taká odpoveď!
Súhlasím. To máš pravdu, že pohľad na Gašparoviča vyvoláva v človeku také zmiešané pocity.

Čo sa týka tvojej otázky, resp. tvojej voľbe v ankete, tak ti poviem toľko. Ja som povedal, prečo si o ňom myslím svoje. Napísal som pod sebou zoradené fakty, prečo si myslím, že by nemal byť prezidentom.

Budeš mať TY toľko odvahy, aby si konečne nazbierala sily na odpoveď?
Ak áno, tak odpovedz - PREČO SI MYSLÍŠ, ŽE JE GAŠPAROVIČ DOBRÝM PREZIDENTOM?
Braňo
14.11.12,10:33
71-ročný človek nie je pred dôchodkom
Braňo
14.11.12,10:36
aj my tu máme príživníkov, na východe viac ako štvrtina
korela
14.11.12,10:47
Nikto nespomenul predchádzjúceho, jeho skomoleniny kolovali po celom svete.
bodliak
14.11.12,11:03
A si si istý ?
MarcelkaT
14.11.12,11:04
Stanko, Ty si mladý, vyzeráš k svetu, prečo aj nie.......Stanko na Hrad....