labutienka
14.11.12,13:02
Zaujímalo by ma, či je možné nejako inak vyplatiť odmenu ako formou dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru. Napr. odmeny rozhodcom alebo odmeny pre asistentov na detských táboroch, ktorí sú na tábore celý týždeň, ale odmenu dostanú len symbolickú, teda väčšinu robia dobrovoľnícky. Akú formu zmluvy by ste v takýchto prípadoch volili?
a_je_to
17.11.12,19:51
Bohužiaľ, nemáš inú možnosť, než dohodu o vykonaní práce. Pokiaľ to nie je na živnosť, musíš zdanenie a odvody zabezpečiť ako zamestnávateľ, vyplácajúci príjem zo závislej činnosti. Od nového roka aj so všetkými odvodmi do SP aj ZP. Pozitívne je na tom iba to, že zrejme nejde o dôchodcov. Inak by to bolo ešte horšie.
labutienka
11.12.12,08:59
Hm, nepotešila ma táto odpoveď. Cez dohody je to žiaľ niekedy zbytočne komplikované. Pomohol by mi skôr nejaký typ zmluvy, zmluva sa iba podpíše a následne vyplatí, pretože v združeniach sa väčšinou jedná o jednorazové vyplatenie malej symbolickej čiastky a komplikovať to ešte aj prihláškami a odhláškami... Odmena sa zbytočne predražuje, lebo niekto to musí robiť....