safri_duo
15.11.12,16:32
Je mozne uzatvorit dohodu o vykonani prace s tym ze dohoda bude mat formu len vseobecneho vymedzenia prav a povinnosti (nieco ako ramcova zmluva) - bezne nalezitosti DVP
a konkretny ukol + odmena zan bude dojednana vzdy dodatkom?


ide o to ze zamestnanec by robil kazdy mesiac iny ukol za inu sumu kedze narocnost ulohy moze kolisat

alebo to riesit X dohodami kazdu zvlast uzavretu na 1 mesiac s danym 1 ukolom?

ale ak to bude takto po mesiacoch tak treba odhlasovat a prihlasovat do SP, ak tam nie je prestavka ani 1 den.

napr 1 dohoda 1.10.-31.10
2. dohoda 1.11-30.11
atd
Tweety
15.11.12,15:52
Je mozne uzatvorit dohodu o vykonani prace s tym ze dohoda bude mat formu len vseobecneho vymedzenia prav a povinnosti (nieco ako ramcova zmluva) - bezne nalezitosti DVP
a konkretny ukol + odmena zan bude dojednana vzdy dodatkom?


ide o to ze zamestnanec by robil kazdy mesiac iny ukol za inu sumu kedze narocnost ulohy moze kolisat

alebo to riesit X dohodami kazdu zvlast uzavretu na 1 mesiac s danym 1 ukolom?

ale ak to bude takto po mesiacoch tak treba odhlasovat a prihlasovat do SP, ak tam nie je prestavka ani 1 den.

napr 1 dohoda 1.10.-31.10
2. dohoda 1.11-30.11
atd
AK bude robiť každý mesiac inú prácu, táto dohoda nemôže byť uzatvorená. Kedže pôjde o opakovanú činnosť potrebná je DoPČ.
safri_duo
16.11.12,07:11
a mozu sa dohody o vykonani prace v priebehu mesiaca aj prelinat?

napr dohoda1 1.10.-20.10 - spravit ukol A za sumu XX - za 16 hod
dohoda 2 15.10.-31.10 - spravit ukol B za sumu YY - za 24 hod
dohoda 3 1.11.-30.11 - ukol C za sumu ZZ - za 40 hod
atd

cize ukoly su vzdy konkretne cinnosti na roznych projektoch v roznom casovom trvani za roznu sumu


ako je to potom s prihlasovanim a odhlasovanim do SP?? ma sa robit ak vztah stale trva na zaklade novych a novych dohod?

zaroven je potom daky rozdiel vo vykazoch pre SP tym ze ma 2 dohody 1 zamestananec za 1 mesiac?
mne sa javi ze v tych vykazoch sa vykazuje len suma poisteneho ako celok
nevidim tam nikde info o pocte dohod resp prac pomerov 1 zamestnanca

zaroven som si vo vykaze
Mesačný výkaz poistného a príspevkov pre SP

vsimol kolonku pocet dni
tam sa vykazuje pocet dni ktore odpracoval, alebo pocet sni trvania dohody? alebo ako?

ak na zakjlade dohody spravil 16 hod, ide tam 2 dni ci 31 ak na dohodu resp vykonanie ulohy mal cely mesiac?