Nikoleta Nicol Tothova
16.11.12,05:19
Dobry den chcela by som sa spytat ze preco mi nedosiel spiatocny listok na email ked som si zabookovala tam aj spet? Ten listok co idem
tam ten mam no a ten spiatocny nie . Letim do bratislavy 30novembra a spet 5decembra. Mne hovorily ze to dostanem az 2 tyzdne pred odletom ale ja neviem. Prosim pomozte . Dakujem
Chobot
16.11.12,08:30
Dobry den chcela by som sa spytat ze preco mi nedosiel spiatocny listok na email ked som si zabookovala tam aj spet? Ten listok co idem
tam ten mam no a ten spiatocny nie . Letim do bratislavy 30novembra a spet 5decembra. Mne hovorily ze to dostanem az 2 tyzdne pred odletom ale ja neviem. Prosim pomozte . Dakujem

A prečo sa neopýtaš predajcu leteniek? Napíš im mail alebo im zavolaj. Kontakty nájdeš určite v maily alebo na ich stránke. Tam najskôr dostaneš odpoveď. My ani nevieme akou spoločnosťou letíš.
arizona
16.11.12,08:33
Si to poriadne este raz pozri, pravdepodobne to je obojstaranna letenka.../mala by si tam mat datumy.../

Ak nie, tak si mozno urobila chybu pri bookovani.
Alebo kontaktuj let.spolocnost,kde si bookovala letenku, oni ti daju najlepsiu odpoved .;)
ludmilla
16.11.12,13:25
Lietam pomerne často, ale letenky si na letisko nenosím, mám len skopírované ID rezervácie, elektronické číslo letenky ( E-Ticket No.), respektíve elektronicku letenku, ktorá má rovnaké číslo pre oba smery preletu. na letisku potom jednoducho pristúpim k check-in pultu s pasom, poprípade k Quick-Check automatu s pasom a elektronickou letenkou a vytlačím si palubenku.
ludmilla
16.11.12,13:31
... predpokladám, že booking si robila cez internet, tak sa vrat na stranku, prihlas sa a pozri do kolonky : môj booking a tam musíš mať o lete všetky informácie.