Evelainka
16.11.12,08:19
Ahojte, neviete mi poradiť? Mám daný tovar v NAY na reklamáciu a bohužiaľ som stratila reklamačný doklad. Prerábali sme byt a za nič na svete ho neviem nájsť. Bloček našťastie mám, len ten doklad nie. Už som všetko prehľadala. Reklamáciu nám uznali, len neviem, či ju vybavia bez vrátenia kópie. Čo môžem robiť? Ďakujem za všetky odpovede.
kopretinka
16.11.12,07:48
oni predsa musia mať kópiu,takže to nájdu podľa mena,predsa Ti nemôžu nevydať Tvoj tovar.
arizona
16.11.12,07:53
Nie si prva,ani posledna,kto stratil doklad...

Len sa treba informovat na spravnom mieste, tj. tam,kde si tovar reklamovala, co sa da robit...asi budu ziadat na overenie nejaky doklad totoznosti a tovar vydaju.
misoft
16.11.12,14:08
Neboj - nájdu. Pokiaľ máš doklad o kúpe, je pri reklamačnom protokole i kópia dokladu o kúpe a určite to majú v systéme. Doklad totožnosti je irelevantný - bloček (originál) je doklad o vlastníctve.
rokino
18.11.12,21:06
ja som mal podobny problem a tiez nayko a bohuzial
rokino
19.11.12,08:41
Bohuzial pre mna
dunlop007
19.11.12,10:46
V tomto mam tiez negativnu skusenost na Nay elektro
misoft
19.11.12,11:26
Jááááj - NAY Elektrodom - to je kapitola sama o sebe - tí sú tak trochu mimo reality.

Moja rada (nezáväzná, ale ja to tak robím): akonáhle mám nejaký doklad (účet z obchodu, záručný list, reklamačný protokol) - tak si ho preskenujem a uložím v PC a tiež na cloude (môžem si ho totiž "vytiahnuť kdekoľvek, kde je internet). A v prípade "straty" si ho len stiahnem späť a vytlačím.
srdenko
19.11.12,17:32
to je celkom dobry napad, odteraz si to budem skenovat i ja