sbklipany
16.11.12,12:39
sme športový klub - občianske združenie -
Môžme získať financie pre klub z reklám ETARGET, ktoré umiestnime na našej klubovej web stránke?
blavaciko
16.11.12,11:48
samozrejme, ako občianske združenie si vybavíte živnosť
sbklipany
16.11.12,12:45
aj keď napr. prenajmeme reklamnu plochu v hale,, aj na to musíme mať živnosť ??
blavaciko
16.11.12,14:47
31.5 Reklamné a marketingové služby

31.5.1 Výroba, spracovanie a distribúcia reklamného materiálu
31.5.2 Realizácia reklamných kampaní
31.5.3 Šírenie reklamy rôznymi spôsobmi: (v novinách, periodikách, v rozhlase, televízii, na internete a iných médiách): umiestňovanie vonkajších reklám – billboardy, panely, nástenky, stojany, (lepenie, vyvesovanie ...)
31.5.4 Prenájom reklamných plôch
31.5.5 Aranžovanie výkladov, viazanie kytíc a vencov, úpravy výstavných miestností
31.5.6 Zabezpečenie marketingových kampaní
31.5.7 Marketingy na mieste priameho predaja, konzultačné služby v oblasti marketingu
31.5.8 Inzertná činnosť
31.5.9 Informačná činnosť - mestské, turistické informačné centrá
blavaciko
16.11.12,14:52
Zakon vseobecne neupravuje podnikanie obcianskych zdruzeni a co nie je zakazane je dovolene. Treba si vsak dat pozor, aby hlavnou naplnou zdruzenia nebolo podnikanie a aby prijmy z takejto cinnosti isli len na cinnost zdruzenia a boli riadne zdanene.
Bude vas to stat 5 € za zivnostensky list. Pokial nikoho nezamestnavate, tak sa nemusite prihlasovat do socialnej ani zdravotnej poistovne, kedze clen OZ sa nepoklada za SZCO (ak samozrejme nie je SZCO z ineho titulu).
Dubak2000
16.11.12,15:18
o tom ako to robit oficialne a pod tu radia iny. Ja by som len doplnil zeje dobre si vybrat aku reklamu na web date. Vseobecne uspesnost reklamy je tak 1-3%z poctu navstenikov webu. A ak dostanete za klik 0,0x euro tak sa jedna o malu ciastku. Ale mozno by sa nasiel sposob ako ziskat viac a to skor cielenou reklamou. Myslim to, ze ak niekto pozera sportovu stranku tak ho mozno zaujme reklama na sportove veci. Takze by som skusil trebars robit dohadzovaca obchodu co take veci ponuka a ziskavat proviziu... napr ma napada http://www.mall.sk/affiliate-program/ ale budu aj ine. A neviem ako etarget ale google adsense myslim zobrazuje reklamy ktore sleduju obsah webu aby boli pribuzne. Ale kazdopadne sa jedna o male peniaze:( Skor by som predpokladal ze sportovy klub ponuka reklamu na svojom webe svojim sponzorom. Alebo kombinacia moznosti je tiez moznost...