dasl
16.11.12,14:31
obry den mame pripojenie na web chello ale nemame wifi tak som zohnal router d link -524 prestudoval som mnoho navodov ale akosi som z toho jelen tak porosim trpezlivca ak moze tak nech mi prosim napise co mam kde doplnit prikladam foto obrazoviek
kabel ktory doteraz isiel do PC som zasunul do noveho routera do slotu wan a z dalsieho napr. 1 som kablom pripojil k pc aby som mohol konfigurovat do prehliadaca zadam 192.168.0.1 a pripojim sa na router dlink co dalej ??? tu su foto
Vlado40
16.11.12,14:00
Neviem či chello kontroluje MAC adresy ale ak áno tak stačí iba naklonovať MAC adresu starého routra alebo MAC adresu sieťovej karty PC kde to bolo zapojené poslednykrát keď to fungovalo.
dasl
18.11.12,18:10
no tak to si moc nepomohol navodov je plno na webe ale takto strucne to nespravil nikto alebo alebo : ked sa pozries na tie obr co som prilozil tak toho nastavenia je strasne vela
mecky
18.11.12,18:39
a ked to mas takto nastavene tak net nefunguje?
restartuj router od chella
newmi
21.11.12,09:59
virtual server - to ta nemusi zaujimat
DHCP - ok
LAN - nepodstatne
Admin - detto
WAN - tam bud naklonuj mac adresu alebo chod na www.chello.sk a zaregistruj novu
Wireless - ak chces mat wifi siet po dome, musis dat enabled (ostatne nastavenia najdes v manuali)

potom by to malo ist. Ak nie, skus este zadat tieto DNS servery:

Preffered DNS server: 195.34.133.21
Alternate DNS server: 198.161.1.1