lucrecia
16.11.12,18:00
Ahojte,

chcela by som vas velmi poprosit o nasledovnu radu: ako odstranim obrazok z desktopu - z mailu som si stiahla zazipovany subor, potom som ho chcela dat tlacit, ale zial nesiel a potom sa mi obrazok ulozil na plochu (desktop), nemozem ho zavriet ani nijak odstranit, nejde totiz ani zmenit pozadie na ploche (desktop).

Dakujem vopred za pomoc.
avalik
16.11.12,17:11
lucrecia
21.11.12,14:44
mam Windows XP, ale je mozne ze ked hladam cez control panel nastavenie pozadia, tak tam taku moznost ani nemam?

dakujem za pomoc.
misoft
21.11.12,15:45
V XP klikni na voľné miesto na ploche PTM a vyskočí panel na úpravu obrazovky (momentálne nie som na XP) a mali by tam byť 4 záložky a v jednej je aj úprava vzhľadu, tam si volíš pozadia (vyberá sa z roletového zoznamu - alebo si nájdeš vlastné).
avalik
21.11.12,15:51
V XP klikni na voľné miesto na ploche PTM a vyskočí panel na úpravu obrazovky (momentálne nie som na XP) a mali by tam byť 4 záložky a v jednej je aj úprava vzhľadu, tam si volíš pozadia (vyberá sa z roletového zoznamu - alebo si nájdeš vlastné).

doplnim link na clanok: http://technet.idnes.cz/konfigurujeme-pracovni-plochu-ve-windows-xp-f3v-/software.aspx?c=A030529_5209161_software