xeros
18.11.12,15:56
Dobry den

Hladam si uctovnicku pre malu prevadzku (obchod textil), 1 zamestnanec, nakup tovaru zo zahranicia EU, dolezite je pre mna aj poradenstvo, kedze s nakupom bez DPH v zahranici nemam jasno.

"hoci tu uz bolo vytvorenych viac tem s tymto nazvom, pre BB som nenasiel nic" :(

Dakujem
blondy
18.11.12,17:24
Ahoj, zaoberám sa spracovaním účtovníctva, som zo ZV, kľudne sa mi ozvi na info(zavinac)uctovnictvozvolen.sk
Mery3
18.11.12,17:33
Dobrý deň, som z BB , spracovávam účtovníctvo a medzi iným aj obchod s potravinami , a so spracovaním zahraničných faktúr a teda aj s intrastatom mám praktické skúsenosti. V prípade Vášho záujmu ma môžete kontaktovať na e-mail uctodane.mm@gmail.com.

prajem pekný večer
Daniela81
25.11.12,19:11
Dobry den

Hladam si uctovnicku pre malu prevadzku (obchod textil), 1 zamestnanec, nakup tovaru zo zahranicia EU, dolezite je pre mna aj poradenstvo, kedze s nakupom bez DPH v zahranici nemam jasno.

"hoci tu uz bolo vytvorenych viac tem s tymto nazvom, pre BB som nenasiel nic" :(

Dakujem

Dobry den,

som priamo z BB a spracovavam mzdy, uctovnictvo aj danove priznania. Ak mate zaujem, kontaktujte ma prosim na daniela.kostialova@gmail.com pre viac informacii. Dakujem.