jess
25.02.06,11:02
Od 1.3. chcem prijať zamestnanca. Mám aktuálne obdobie - február, založila som mu kartu - hlavný PP s 1/2 úväzkom - všetky údaje som vyplnila a nedá sa mi vytlačiť ani pracovná zmluva - tá je prázdna, ani registračný list (prihláška) do SP . Koncom decembra mi to išlo. Poradíte, kde môže byť chyba ?
janask
25.02.06,10:16
Od 1.3. chcem prijať zamestnanca. Mám aktuálne obdobie - február, založila som mu kartu - hlavný PP s 1/2 úväzkom - všetky údaje som vyplnila a nedá sa mi vytlačiť ani pracovná zmluva - tá je prázdna, ani registračný list (prihláška) do SP . Koncom decembra mi to išlo. Poradíte, kde môže byť chyba ?
Ak chces aby sa ti vytvorila pracovná zmluva , musis mat aktualne obdobie marec . Registracny list od januara 2006 najdes v kolonke Personalistika pod dohodou o brigadnickej praci studenta / minuly rok bol RL v kolonke Soc.poistovne / . Napis ci sa ti to podarilo
jess
25.02.06,10:21
Janka, ďakujem. Keď som sa prehodila do marca, tak mi to už ide, aj pracovná zmluva, aj RL FO. Vytlačím a potom sa vrátim späť na február.
:):):)

Pekný víkend !
Paula
18.09.06,08:27
Prosím o postup jednotlivých krokov, ak chcem urobiť dodatok k pracovnej zmluve. Vďaka :)
liba2
18.09.06,09:19
Prosím o postup jednotlivých krokov, ak chcem urobiť dodatok k pracovnej zmluve. Vďaka :)V Personalistike - oprav (daného pracovníka) - vpravo hore klik na "pracovné pomery" - cez pridaj - otvorí sa "zmena v evidencii pracovníka" a v 1. riadku v úrovni dátumu označ okienko "zmena PZ" - ďalej pokračuj v zapisovaní toho, čo chceš mať v dodatku.