salsa
20.11.12,12:35
Dnes sa opäť predviedli poslanci , na zasadnutie parlamentu dovolil p.premiér dostaviť sa len 10 ks zo strany Smer , takže nie sú uznášania schopní a nemôžu prijímať rozhodnutia. V našej spoločnosti je toľko problémov ale ľudia , ktorí nás zastupujú majú čas na takého hry . Vláda chce naplniť štátny rozpočet od dôchodcov , študentov , SZČO, nie sú peniaze na platy lekárov a učiteľov . Zaujímalo by ma ako sa strana SMER postaví k predkladanému návrhu p. Lipšica k financovaniu politických strán , lebo príspevky stranám odčerpávajú zo štátneho rozpočtu veľký balík peňazí .Či si to uvedomí Náš sociálne cítiaci premiér a vládca tejto krajiny a pritom už pred 500 rokov pred n.l. ,čínsky filozof mal jednoduchý recept a povedal: " Ak je cnostný vladár , cnostný bude aj ľud .."
salsa
20.11.12,11:39
mimochodom ten filozof sa volal KONFUCIUS a p. premiér by mal poznať jeho dielo Hovory , keď má právnické vzdelanie.
KoxXxo
20.11.12,11:41
Plat beží, voľby ďaleko, majú v <> na lehátku.
gypsynka
20.11.12,11:42
Už dávno zastávam názor, že by sa mali znížiť príspevky zo štátneho rozpočtu pre politické strany. Lenže nedávno sa p. premiér vyjadril, že "azda to nás vytrhne zbiedy"? Ja k tomu iba poznamenávam, či nás vytrhne z biedy, keď mi chcú zobrať zo 400-eurového platu 5%.
salsa
20.11.12,12:04
V roku 2012 prišla k moci staronová skupina poslancov , ktorá nám diktuje svoje pravidlá ale dokedy to budeme vládať znášať. Jedna vládna skupina zníži dane ,príde iná skupina zvýši dane ,je to ako v Kocúrkove a pritom sú tam stále tie isté tváre u viac ako 20 rokov s nami manipulujú . V tejto krajine chýba stabilita , keď chcú nejaký zákon zmeniť , tak nech si to dobre rozmyslia ako ho zmeniť a nie aby jeden zákon mal 20 novelizácii .Ledva sme si zvykli na novelizáciu pravice už máme fungovať podľa novelizácii ľavice . Nech idú všetci do čerta.