rigol
21.11.12,09:10
Dobry den prajem,

v podnikani sa mi nedari tak ako som si prial (mal som dva roky cca 170euro na mesiac, ale teoreticky mi to stacilo kedze zijem este s rodicmi v byte ktory nemusim platit a pracu si nemozem najst, tak lepsie nieco ako nic a flakat sa po upsvar), tak som zacal rozpredavat moje stranky ktore som nikdy nevytvaral za ucelom zisku alebo akehokolvek obohatenia. Dostal som vsak ponuku ktoru by nikto neodmietol a stranky som postupne popredaval do Ceska. Samozrejme som si viedol sumy s datumami a peniaze nehal posielat na moj osobny ucet. Chcem sa opitat, tento prijem uvediem ako prilezitostny? Pretoze ma moj znami uplne zmrazil tym, ze vraj to mam uvadzat ako normalny prijem, lenze ja som nevydaval faktury (ani nie som registrovany k DPH), kedze som to bral ze je to "moj majetok" ktory s podnikanim nemal nic. Nechcem tento prijem zatajit, ale mam len zapisane datumy, sumy a odosielatela. Teraz som uplne pomyleny co s tym mam robit? Zatajit a riskovat (toto vsak vylucujem)? Priznat sa a znova riskovat, pri pripadnej kontrole ked nemam faktury? :confused: