Ari111
21.11.12,13:41
Môžte mi niekto kto chodí na nejakú elektrotechnickú školu napísať niečo čo ste sa tam učili? Nejaké učivo alebo proste konkrétne že čo boli za hodiny len aby som mal predstavu že čo sa asi budem učiť. Dúfam že ma chápete. Budem Vám vďačný keď sa ozvete :-D.
Fero11
21.11.12,13:21
mal by si vediet dobre matematiku a fyziku (to budu zrejme aj nosne predmety a priprava na VS elektrotechnicku) a samozrejme elektrotechnika.
Dalsie predmety podla zamerania.
Taketo sprostosti, ako je slovencina + literatura a obcianska + dalsie nezmysli tu nespominam.
Este by si sa mal sustredit aj na anglictinu
misoft
21.11.12,15:47
mimotemy po 37 rokoch si až ani ja nespomeniem. :D
avalik
21.11.12,16:11
ja si po takmer 26 rokoch tiez nespominam :) ... ale zvladla som SPSE v KE celkom v pohode ... mne osobne stacilo davat pozor na hodinach a priemerne vysledky boli ... nepamatam si na nejake velke biflovanie :D

ale pozri si stranky skoly: http://www.spseke.sk/web/skola/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

je tam aj link na ich facebookovu stranku ...

a 28.11. maju den otvorenych dveri - zajdi tam a pytaj sa osobne
Ari111
21.11.12,16:18
Áno na DOD pôjdem :-D,,, ale na FB a stránke to nieje už som sa pozeral.
avalik
21.11.12,16:55
Áno na DOD pôjdem :-D,,, ale na FB a stránke to nieje už som sa pozeral.

ved napis na ich FB stranku, hadam ti niekto odpovie :)
Fero11
21.11.12,18:38
Ja som sice do KE nechodil, ale na inu elektrotechnicku a ja som podstatne mladsi :-D koncil som v 1998. Ja som to skor flakal, bola taka blba doba pre mna 1994-1998 ... sak viete ako to bolo, myslim, ze ujo vlado bol sef a spolu s kamosmi privatizovali a aj sa zacalo prepustat a od vtedy to ide dolu vodou.
Ja blb som mal v skole anglictinu a povedal som si .... naco mi je anglictina a sustredil som sa na odborne predmety a teraz sa musim ucit anglictinu.
misoft
22.11.12,16:39
Ja mám SPŠE v PO