K.A.T.K.A
25.02.06,14:44
Prosím Vás, na základe akého dokladu si dať do evidencie záväzkov Mzdy a odovdy za zamestnancov....
Ďakujem
lenkak
25.02.06,13:50
Môžeš si spraviť predpis na Internom doklade.
Lucy
25.02.06,13:50
Mala by si mať nejaké výstupy zo mzdového SW. A v ako účtovníctve účtuješ?
K.A.T.K.A
25.02.06,13:54
Mzdy - MRP
účtovníctvo - ALFA

Len neviem ako v Alfe fungujú tie interné doklady, keďže je to tam v peňažnom denníku - pokladnica, bankový účet a interný doklad
Platilo sa to bankou, takže tam ako výdavok.....
či ako?
Manual
25.02.06,13:57
Mzdy - MRP
účtovníctvo - ALFA

Len neviem ako v Alfe fungujú tie interné doklady, keďže je to tam v peňažnom denníku - pokladnica, bankový účet a interný doklad
Platilo sa to bankou, takže tam ako výdavok.....
či ako?
V Alfe to je jednoduché, žiadny problém s nahratím záväzku ani s úhradou ani s ID.
K.A.T.K.A
25.02.06,14:01
no všakpráve by som chcela vedieť, ktorý "výstup z miezd" k tomu si založiť....
Manual
25.02.06,14:07
no všakpráve by som chcela vedieť, ktorý "výstup z miezd" k tomu si založiť....
Príklad.
Nahráš si do KZ mzdy zamestnancom. Túto mzdu vyplatíš napr. v hotovosti. Pojdeš do pokladne výdaj a do účelu si dáš mzdy. odklikneš ďalej a prídeš na suma, klikneš na F7 a dostaneš sa do záväzkov, tam si vybereš záväzok mzdy ktoré ideš vyplácať, je taký ružový a suma sa ti prenesie do okienka a ďalej len odklikávaš a musáš mať X na úhrada záväzku a záväzok sa ti uhradí v KZ a zapíše do PD. Píše a sa to zložito, ale ak trošku Alfu poznáš tak ťa sama vedie:)
Silvi
25.02.06,20:50
Ako podklad do účtovníctva som ja prikladala ROZBOR MIEZD, ZÚČTOVACIU LISTINU a sumár odvodov do poisťovní, pre každú poisťovňu jednotlivo.
K.A.T.K.A
26.02.06,11:32
Príklad.
Nahráš si do KZ mzdy zamestnancom. Túto mzdu vyplatíš napr. v hotovosti. Pojdeš do pokladne výdaj a do účelu si dáš mzdy. odklikneš ďalej a prídeš na suma, klikneš na F7 a dostaneš sa do záväzkov, tam si vybereš záväzok mzdy ktoré ideš vyplácať, je taký ružový a suma sa ti prenesie do okienka a ďalej len odklikávaš a musáš mať X na úhrada záväzku a záväzok sa ti uhradí v KZ a zapíše do PD. Píše a sa to zložito, ale ak trošku Alfu poznáš tak ťa sama vedie:)


Ja viem ako toto funguje v Alfe... Ja som sa pýtala na niečo iné....