Zuzana B.
22.11.12,07:55
Dobrý deň,

mám taký malý problém. Strážna služba na konci zmeny našla v taške nášho pracovníka výroby balík kancelárskeho papiera, presne toho, ktorý je vo výrobe pri tlačiarni. Je každému viac než jasné, že ho ukradol. Tvrdil strážnej službe, že bloček má doma. Na druhý deň, teda dnes bloček nepredložil. Dúfam, že nemá možnosť napadnúť na súde na základe týchto skutočností dané okamžité skončenie pracovného pomeru !?! Čo si myslíte????
Tweety
22.11.12,06:59
Dobrý deň,

mám taký malý problém. Strážna služba na konci zmeny našla v taške nášho pracovníka výroby balík kancelárskeho papiera, presne toho, ktorý je vo výrobe pri tlačiarni. Je každému viac než jasné, že ho ukradol. Tvrdil strážnej službe, že bloček má doma. Na druhý deň, teda dnes bloček nepredložil. Dúfam, že nemá možnosť napadnúť na súde na základe týchto skutočností dané okamžité skončenie pracovného pomeru !?! Čo si myslíte????
Je to jeho prvé porušenie pracovnej disciplíny? Ak nie, môžete s ním okamžite skončiť PP. Ale si myslím, že je to malá škoda na skončenie PP, skôr by som mu to dala k náhrade.
Zuzana B.
22.11.12,07:10
Je to krádež a to je predsa podstatné a nie výška škody, krádež sa považuje za hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Prosím, skúste ma utvrdiť v tom, že je možné okamžite ukončiť pracovný pomer... už s vedením je všetko tak prejednané....
Tweety
22.11.12,07:11
Je to krádež a to je predsa podstatné a nie výška škody, krádež sa považuje za hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Prosím, skúste ma utvrdiť v tom, že je možné okamžite ukončiť pracovný pomer... už s vedením je všetko tak prejednané....
No, ak je to tak prejednané, tak mi už asi nevyriešime nič. Ale ak to dá na súd, neviem, neviem. Prečo si potom pýtaš od nás rady, keď ste to už všetko zariadili a nemienite už s tým nič robiť?
Zuzana B.
22.11.12,07:16
Ach.... vieš Tweety, budem sa držať toho že je splnená podmienka na okamžité skončenie PP hrubým porušením prac. disciplíny... ešte nakoniec skúsim jej "veľkodušne" ponúknuť dohodu o ukončení PP bez udania dôvodu. Musíme urobiť takýto exemplárny príklad pre ostatným, nakoľko kradnú takéto drobnosti ako straky....
truch
22.11.12,07:19
Plne súhlasím s Tweety, mala by si upozorniť vedenie, že tento dôvod na okamžité ukončenie PP na súde nemusí prejsť /pravdepodobne ani neprejde/.
alaya1
22.11.12,07:19
Ach.... vieš Tweety, budem sa držať toho že je splnená podmienka na okamžité skončenie PP hrubým porušením prac. disciplíny... ešte nakoniec skúsim jej "veľkodušne" ponúknuť dohodu o ukončení PP bez udania dôvodu. Musíme urobiť takýto exemplárny príklad pre ostatným, nakoľko kradnú takéto drobnosti ako straky....

To snad nie.!! Takze ju neprepustate preto, ze porusila PD., ale preto, aby ste postrasili inych?
Za kus papiera?
Tweety
22.11.12,07:20
Ach.... vieš Tweety, budem sa držať toho že je splnená podmienka na okamžité skončenie PP hrubým porušením prac. disciplíny... ešte nakoniec skúsim jej "veľkodušne" ponúknuť dohodu o ukončení PP bez udania dôvodu. Musíme urobiť takýto exemplárny príklad pre ostatným, nakoľko kradnú takéto drobnosti ako straky....
No myslela som si, že je za tým jeden za všetkých, ale nie je to správne. No ak máte v smernici jedno porušenie definované ako možnosť okamžitého skončenia PP je to OK, ale ak nie, tak by som bola opatrná, hlavne, ak to nie je len jeho porušenie. Dali ste aj tým ostatným PD? A to, že sa tam dá kradnúť je aj vaše zlyhanie, nie?
seven2
22.11.12,07:21
Keď ostatní si dovolia kradnúť ,ako straky...čo robí SBS?Asi má malý rešpekt
Zuzana B.
22.11.12,07:26
Bože veď sa trošku uvedomte čo tu píšete.... je dokázaná krádež a čo ak je to len papier???? to že sa kradne vo veľkom som povedala len na margo veci. Áno, aj v pracovnom poriadku máme krádež považovanú za hrubé porušenie prac. disciplíny, aj plno odborných článkov opisuje krádež ako hrubé porušenie prac. disciplíny s následnou možnosťou okamžitého ukončenia PP... a nikde sa nepíše že je to hrubé porušenie ak ukradnutá vec má hodnotu napr. 50 a viac eur...
Tweety
22.11.12,07:28
Bože veď sa trošku uvedomte čo tu píšete.... je dokázaná krádež a čo ak je to len papier???? to že sa kradne vo veľkom som povedala len na margo veci. Áno, aj v pracovnom poriadku máme krádež považovanú za hrubé porušenie prac. disciplíny, aj plno odborných článkov opisuje krádež ako hrubé porušenie prac. disciplíny s následnou možnosťou okamžitého ukončenia PP... a nikde sa nepíše že je to hrubé porušenie ak ukradnutá vec má hodnotu napr. 50 a viac eur...
Veď nič vám nebráni v tom, aby ste dali okamžité skončenie, len upozorňujeme na možný fakt, že ak to dá na súd, nemusíte vyhrať. To je všetko.
katka 23
22.11.12,07:30
tak potom prečo taký malý problém riešiš na porade ak to máte definované aj v pracovnom poriadku?
Zuzana B.
22.11.12,07:37
tak mali sme poradu, aj s majitelmi straznej sluzby o tom ako zefektivnit kontrolu. po ktorej bol prejednany vysledok tohto ich zasahu, kde s riaditelom a manazerom vyroby sme sa rozhodli na okamzitom ukonceni PP.
MarcelkaT
22.11.12,07:38
Zaujímavé strašenie, jeden áno, druhý nie. A kde bola doteraz strážna služba??? Alebo má niečo za ušami???
Tweety
22.11.12,07:38
tak mali sme poradu, aj s majitelmi straznej sluzby o tom ako zefektivnit kontrolu. po ktorej bol prejednany vysledok tohto ich zasahu, kde s riaditelom a manazerom vyroby sme sa rozhodli na okamzitom ukonceni PP.
A informovali ste o tom toho nešťastníka, že porušil PD a okamžite s ním skončíte PP?
Zuzana B.
22.11.12,07:40
otokan... trapna odpoved z tvojej strany... hrajes sa na premudreteho ale nevychadza ti to...
Zuzana B.
22.11.12,07:41
O chvilocku si ho dam zavolat. Opytam blocek, ak bude nadalej tvrdit, ze ho ma doma, poslem ho domov, ak sa prizna, riesim ukoncenie PP, nakoniec skusim dohodou.
Tweety
22.11.12,07:42
Nešťastník ??????????????? (zlodej ? )

nedostane informáciu, ale padáka.
Ale možno v tomto prípade jedno aj druhé, lebo zlodejov je tam viac ale len jeden nešťastník.
Barbara
22.11.12,07:44
Ale možno v tomto prípade jedno aj druhé, lebo zlodejov je tam viac ale len jeden nešťastník.

asik iba ten 1 leží niekomu v žalúdku a takto sa ho chce zbaviť:( je to nespravodlivé, keď tie ostatné straky nedostali " padáka

add otokan - hmm len aby si ty nedostal/a/ voľakedy ""padáka""
Barbara
22.11.12,07:48
Zuzka, Zuzka a čo tu vlastne riešíš??? ked aj tak mu dáte padáka:rolleyes::o


iba dúfam, že bude mať toľko rozumu a dá Vás na súd, už len kvôli tomu, že iba on dostal " padáka"
Zuzana B.
22.11.12,07:55
nie vobec dany zamestnanec nikomu nelezal v zaludku, len nikomu doteraz nebola dokazana kradez, ved nemozem nikoho krivo obvinit a vyvodzovat nasledky. teda riesim prvu dokazanu kradez.
Zuzana B.
22.11.12,08:02
ano ON kradol a ON dostal okamzite skoncenie PP a snad kradez je dostatocny dovod....
tom_i
22.11.12,08:02
Áno, aj v pracovnom poriadku máme krádež považovanú za hrubé porušenie prac. disciplíny o čom? len treba byť asi spravodlivý a používať rovnaký meter na všetkých, ale takto mám dojem že si niekto niečo dokazuje, ale tak je to asi všade sme si rovní a rovnejší
Tweety
22.11.12,08:04
ano ON kradol a ON dostal okamzite skoncenie PP a snad kradez je dostatocny dovod....
Z vážho pohľadu áno, už ti bolo vysvetlené, že mu môžete dať skončenie PP. Aj to, že on to môže dať na súd.... Okolo toho už nie je čo riešiť, či?
Zuzana B.
22.11.12,08:07
Ano Tweety suhlas :) len som trosku nervozna, este som nikoho nemusela okamzite vyhodit... a mame naozaj spravodlivy meter, nikdy predtym sa na inu kradez neprislo, nevedeli sme priamo nikoho obvinit, teda nie ze v minulosti sme kradez riesili napomenutim a tuto kradez riesime nerovnakym metrom teda okamzitym skoncenim....
Zuzana B.
22.11.12,08:20
tak a mame to za sebou... ak by som bola ja presvedcena ze som nic neukradla a niekto ma obvini, tak by som bojovala o svoju pravdu. ona len zbytocne s kludnym hlasom klamala... a ze uz je zmierena tak nech jej poviem ze ukoncujeme PP... bola rada ze dohodou a nie vypovedou... vsetko podpisala a so sklopenymi usami odisla...
ewita888
22.11.12,08:32
tak a mame to za sebou... ak by som bola ja presvedcena ze som nic neukradla a niekto ma obvini, tak by som bojovala o svoju pravdu. ona len zbytocne s kludnym hlasom klamala... a ze uz je zmierena tak nech jej poviem ze ukoncujeme PP... bola rada ze dohodou a nie vypovedou... vsetko podpisala a so sklopenymi usami odisla...
Vidím, že si hrdá na svoj čin.. Len dohoda..
Určite majú u vás dobré platy, keď im aj balík papiera, ktorý v trescu stojí dve eurá stojí za toto..
Môj bývalý šéf kedysi prepustil ženu, ktorá u neho robila za minimku také roboty, že chlap by mal dosť len preto, že ukradla štanglu treťotriednej salámy pre svoje štyri hladné krky, čo doma sama vychovávala.. Tiež ju prepustil pre výstrahu.. Ešte teraz sa mi od jedu klepú prsty, keď to píšem..
Zuzana B.
22.11.12,08:41
hrda.... vobec nie som hrda... teda jasne podla teba to malo byt na upozornenie ze no no no ze to zopakujes... ja neviem co je tvojim zamestnanim, ale strasne zle posudzujes tuto situaciu.
Paula
22.11.12,08:46
Uzamkni prosím tému, veď už v jej názve bolo prepustenie z Vašej strany rozhodnuté.
ewita888
22.11.12,08:51
hrda.... vobec nie som hrda... teda jasne podla teba to malo byt na upozornenie ze no no no ze to zopakujes... ja neviem co je tvojim zamestnanim, ale strasne zle posudzujes tuto situaciu.
Samozrejme, že najskôr upozornenie.. Aj to je výstraha pre ostatných.. A ostatným zamestnancom urobiť 5-minútovku, opísať, že sa zistila krádež a dotyčnému dávate ešte jednu šancu, ale upozorňujete ostatných, že im už druhú šancu nedáte.. Taký by som zvolila postup..

A pre info, som účtovníčka..
taiko
22.11.12,08:52
Ludia zlati, ako tu citam niektore reakcie, chapem, preco sme na na tom na Slovensku tak ako sme. Lebo sme ochotni, tolerovat nemoralne spravanie.
Kradez je kradez a je nemoralna aj ked sa jedna o spendlik. Ukradnuty "kus papiera" je z hladiska moralky cloveka taka ista kradez ako ukradnutie penazenky v autobuse. Clovek totiz berie, co nie je jeho !!!
Nepostihnut jedneho, lebo sme nedokazali postihnut ani ostatnych je podla mna prezitok zo socializmu, ked nam komunisti tak pokrivili moralku, ze si clovek ktory kradol ospravedlinl svoj cin vetou "Vsak aj ini kradnu", ci "Kto nekradne, okrada svoju rodinu".
Nepaci, sa niekomu, ze ma maly plat? Alebo ze ho dokonca zamestnavatel zdiera? Tak nech ide robit niekde inde a nie, ze si plat bude vynahradzovat kradezami z firmy. To kde sme?

Ty kokso a davat niekoho na sud, za to ze ta vyhodi z roboty , lebo si kradla - tak to je uz silna kava. Potom sa necudujme, ze Harabin berie peniaze vas vsetkych pomocou odskodneho z vyfabrikovanych sudov.

Ja som zato slavne pachovske-erdodyovske: Kradol? Aby viac nekradol, odtat !
taiko
22.11.12,08:54
Ja myslim, ze mozes byt na seba hrda. Niekde sa zacat musi a niekto to musi raz urobit.
Indeed
22.11.12,08:54
Naozaj smutné....

odobrať niekomu živobytie pre balík kancelárskeho paiera...

klikol som za "vyriešené" .
taiko
22.11.12,08:58
Pozor, doslo k omylu, odobrali niekomu zivobytie za kradez
ewita888
22.11.12,09:01
99 % vysokopostavených by muselo byť bez rúk..
kopretinka
22.11.12,09:14
či je hodnota veci 1 cent alebo 100 euro,je to krádež a PP má byť ukončený OKAMŽITE.
kopretinka
22.11.12,09:16
OKAMŽITÉ rozviazanie PP,vyvedenie osoby z pracoviska SBS-kou sa robí u nás a nikty nikdy ani necekol!!!
kopretinka
22.11.12,09:23
taiko,súhlas,je to krádež a hotovo,a žiadna druhá šanca zlodejovi sa nedáva.Riešite tu sprostosti,že tí hore kradnú.Ale to sa tu nerozoberá.Môže byť rada,že to nedostane do posudku,že kradne.
taiko
22.11.12,09:28
ewita888: sme tam kde sme, lebo sa ludia staraju o druhych, miesto toho aby si pozametali pred vlastnym prahom
ewita888
22.11.12,09:40
len som pirovnala krádež a krádež.. myslím, že druhú šancu ešte dostať mohla..
Zuzana B.
22.11.12,15:47
Tak naozaj jeden zrely realisticky nazor! Ewita ty naozaj nemas paru ako naozaj RIESIT taketo vzniknute situacie...
ewita888
22.11.12,22:26
No Zuzka, pozrela som si zopár tebou založených tém a nejako sa s nimi tvoj príspevok 23 bije.. A ešte posledné ti poviem, nerieš mňa, dala si do éteru otázku, napísala som ti len názor..
Zuzana B.
25.11.12,09:47
Prosim ta, ako sa bije prispevok 23 so zalozenymi temami??? predpokladam ze si sa velmi pomylila...snad nevidis rozdiel medzi okamzitou vypovedou z dovodu hrubeho porus.prac.disc. a vypovedou z nadbytocnosti ????