2v1
22.11.12,08:36
Dobry den,

Neviem ci tu pisem spravne no stala sa mi nemila vec, asi pred cca 4 mesiacmi som si objednal internetovy obchod za ktory platim prenajom. Zohnal som dodavatela tovaru ktoreho som chcel ponukat a tu nastal problem , slo o elektronicke cigarety. Bohuzial netusil som ze sa to u nas nesmie, a kedze mam aj ine aktivity nevenoval som tomu pozornost(co ma samozrejme neospravedlnuje) kazdopadne obchodu som sa nevenoval a cakal som kedy mi skonci najom u danej spolocnostu s tym ze obchod riadne prepadne. Teda nic som nekupil od dodavatela a nic som nepredal , aj ked tam boli dve objednavky ale tie som nevyexpedoval! No a pred tyzdnom mi dosiel list ze sa mam dostavit a vysvetlit..

Neviete mi prosim poradit naco sa mam prichystat ? Pripadne spisat nejake cestne prehlasenie a podobne ?

Dakujem
Indeed
22.11.12,07:48
Čo sa na SK nesmie ?

nepochopili sme to zo zadania témy...
ivka70
22.11.12,07:51
Uz dlhsiu dobu sa diskutuje o tom, ze elektronicke cigarety su cugarety a cigarety sa cez internet predavat nesmu, lebo nevies overit vek objednavatela a teda nevies zarucit, ze ich nepredavas neplnoletemu (co podla zakona nesmies).

Ale predajcovia elektornickych cigariet argumentuju, ze predavaju inhalatory a nie cigarety.
A uplne relevantne pravne stanovisko asi neexistuje (navrhuje sa zmena zakona, kde aj el. cigarety pribudnu medzi cigarety).

Len neviem, preco toto ma kontrolovat Inspektorat prace .....
2v1
22.11.12,07:59
Indeed - predavat el. cigarety a prislusenstvo
erzet
22.11.12,08:04
Nevieme či nejde o iné.
erzet
22.11.12,08:07
Mal si podpísaný nejaký pracovný vzťaz s dodávateľom?
2v1
22.11.12,08:09
ivka70 - tak som opravil nadpis..
erzet
22.11.12,08:15
Dobry den,

Neviem ci tu pisem spravne no stala sa mi nemila vec, asi pred cca 4 mesiacmi som si objednal internetovy obchod za ktory platim prenajom. Zohnal som dodavatela tovaru ktoreho som chcel ponukat a tu nastal problem , slo o elektronicke cigarety. Bohuzial netusil som ze sa to u nas nesmie, a kedze mam aj ine aktivity nevenoval som tomu pozornost(co ma samozrejme neospravedlnuje) kazdopadne obchodu som sa nevenoval a cakal som kedy mi skonci najom u danej spolocnostu s tym ze obchod riadne prepadne. Teda nic som nekupil od dodavatela a nic som nepredal , aj ked tam boli dve objednavky ale tie som nevyexpedoval! No a pred tyzdnom mi dosiel list ze sa mam dostavit a vysvetlit..

Neviete mi prosim poradit naco sa mam prichystat ? Pripadne spisat nejake cestne prehlasenie a podobne ?

Dakujem

Pozri prílohu (červeným je posledná úprava).