nedielka
22.11.12,13:43
Dobry den.
Prosim Vas, stretlli ste sa niekedy s vyssie uvedenym menom? Ide o to,ze nejaka sro zacne krachovat a zahadnym sposobom zmeni konatela ..a samozrejme tym novym konatelom je p. Zboril... Potom uz sro nevykazuje ziadnu cinnost a samozrejme ani neplati svoje zavazky.. Co je to za podvod?Nikto s tym nic nerobi..ani v ZA ,ani v NR kraji..je to mozne?
trisestri
22.11.12,13:02
je to osvedcena finta podvodnikov,prepisovat vytunelovane a zadlzene s.r.o na ceskych obcanov bud bezdomovcov alebo ine skrachovane existencie,podobne sa prepisuju firmy na osoby z menami Josef Zíb a Jiří Strouhal a ktovie akych dalsich-ide to asi takto-zalozia sa s.r.o ktore poberu dotacie,postupne ich cez skolenia a nakup nehnutelnosti vytuneluju,prestanu uhradzat mzdy a odvody,potom vyhlasia mimoriadnu celofiremnu dovolenku v priebehu ktorej zdekuju vsetok hmotny i nehmotny majetok a potom prevedu firmy na ceske biele kone cez predaj resp zmenu konatelov.
kopretinka
22.11.12,13:06
http://rejstrik.penize.cz/roman-zboril
Romanov Zbořilov je kopa.......
comodo
22.11.12,16:22
Strasne mi to pripomina modre z neba :-)
lujza.j
22.11.12,19:28
Paula
22.11.12,20:29
A dôvod Tvojho pátrania sa dozvieme?
nedielka
26.11.12,05:24
Takze opat sa hlasim po vikende . Tohto pana hladam z toho dovodu,ze spolocnost,kde je konatelom, mi dlzi pomerne vela penazi. Uz neviem ako sa k nim dostat. Mam dokonca podpisanu aj zmenku ,ale asi mi to nic nepomoze. Preco je tato tema hned na hlavnej stranke vpravo??? Ako to zrusim? Pekny den prajem