33ivana33
22.11.12,15:07
Dobrý deň, počula som, že mobilný operátor 3 v UK poskytuje neobmedzený internet v mobile za 15 libier. Chcela by som sa spýtať, či má niekto s tým skúsenosti a či neviete, kde by som ho našla. Najlepšie by bolo, keby mi niekto rovno poslal link na stránku three.co.uk, kde sa informácie o tomto internete nachádzajú, keďže ja som to tam bohužiaľ nenašla, pretože moja angličtina až taká dobrá nie je.
Vopred ďakujem za odpovede :)
33ivana33
22.11.12,14:14
A takisto by ma zaujímalo niečo o giffgaffe, či ste počuli :) ja som si totiž zadarmo objednala simku zo stránky giffgaff.com , kde písalo, že mi ju pošlú o 3 až 7 dní a ešte stále nedošla....objednávala som si ju minulý týždeň v utorok....taktiež som sa dozvedela, že giffgaff nepodporuje tethering, je to pravda?
arizona
22.11.12,19:26
Nechce sa mi vyhladavat ti stranku,ak jej aj tak nebudes rozumiet...

1, neviem, aky mas prehliadac,lae skoro vsetky maju v doplnkoch translator. Naistaluj si ho, bude ti prekladat aj cudzojazycne stranky.

2, najdi si stranku www.londyn.sk - tam najdes urcite vela tem o angl.operatoroch,alebo sa spytaj v GB zijucich slovakov
noel.g
02.12.12,14:07
giffgaff je v pohode, mam sim od nich, v ramci UK za £10 mesacne mam neobmedzene volania do vsetkych sieti, neobmedzeny internet. problem je, ak chces poslat sms/mms do zahranicia, tam uz treba dobit extra kredit. inac je to super vec. myslim, ze by nieco podobne mohlo byt aj na Slovensku:-)