inge57
25.02.06,15:13
Ahojte! Prosím Vás, ak z kopírovacieho stroja dávam toner napĺnať atramentom / na bločku mám zakaždým uvedené renovácia/ tak to mám správne účtovať na účet 511 alebo na 518? Ďakujem
KEJKA
25.02.06,14:16
pekná otázka ... určite si to z množstva príspevkov štatisticky vyhodnotíš
ja hovorím, že 518.
mysimis
25.02.06,14:19
Ja by som to zaúčtovala na 518.
kalkulka
25.02.06,14:23
Pokiaľ by to bola kopírka, ktorá by mala obstarávaciu hodnotu nad 30 000, tak by som účtovala na 511.
KEJKA
25.02.06,14:26
Pokiaľ by to bola kopírka, ktorá by mala obstarávaciu hodnotu nad 30 000, tak by som účtovala na 511.
službu - naplnenie toneru by som nespájala s posudzovaním ceny kopírky.
Ak by šlo o opravu kopírky formou napr. výmeny súčiastky, tak by som tiež nerozlišovala cenu kopírky, ale dala by som opravu na 511. Teda aj v prípade, že kopírku nemám v účtovníctve na 022 ale niekde na karte v operatívnej evidencii.
Jana Acsová
25.02.06,14:27
A čo takto 501 .-)
lenkak
25.02.06,14:28
Toto je krásna filozofická otázka. Nakoniec skončíme pri 518 alebo 501.
Inge si mohla rovno založiť anketu.
andrej_rv
25.02.06,14:36
A čo takto 501 .-)
Ak kúpim toner a vymením ho sám - 501. Ak mi príde toner vymeniť technik alebo odnesiem kopírku na výmenu do servisu - 511. 518 podľa mňa nie, tam idú len ostatné služby, t.j. tie, ktoré sa nedajú zaradiť pod 511.
Jana Acsová
25.02.06,14:40
Ak kúpim toner a vymením ho sám - 501. Ak mi príde toner vymeniť technik alebo odnesiem kopírku na výmenu do servisu - 511. 518 podľa mňa nie, tam idú len ostatné služby, t.j. tie, ktoré sa nedajú zaradiť pod 511.Dobrá prednáška .-) Ale bavíme sa tu o renovácii tonera, ktorý podľa môjho názoru nie je renováciou, ani repasom v pravom zmysle slova (pod tým si predstavujem opravu), ale normálnym naplnením farbivom. Preto ja v tomto prípade "filozofujem" o 501.
renča1
25.02.06,14:42
pridám sa aj ja k tejto téme. Priznám sa , že 501 napadla aj mňa, pretože toner sa bude spotrebúvať , pôjde o míňanie farby....i ked som už súhlasila s prvým príspevkom.:)
emily
25.02.06,15:21
Pod pojmom renovácia toneru chápeme doplnenie farby alebo aj ďaľšie výmeny...napr. opt.valec (podľa druhu tonera), ale pre odberateľa je to spotrebný materiál ako celok. Keby ste si kúpili nový originál toner vôbec by ste neuvažovali o službe. Takto si kúpite tiež toner ale renovovaný, nekupujete si službu ale toner. Rozdiel je len v druhu tonera - iriginál, alebo renovovaný.
Preto som za 501.
KEJKA
25.02.06,16:28
zatiaľ je to v prospech 501, 518,
tá 511 zostáva mimo.
Tweety
25.02.06,16:43
zatiaľ je to v prospech 501, 518,
tá 511 zostáva mimo.
Dali ste sa na draženie účtov? Ktorý bude mať najviac ten bude?:) :rolleyes:
HUPKA64
25.02.06,17:33
Ak kúpim toner a vymením ho sám - 501. Ak mi príde toner vymeniť technik alebo odnesiem kopírku na výmenu do servisu - 511. 518 podľa mňa nie, tam idú len ostatné služby, t.j. tie, ktoré sa nedajú zaradiť pod 511.

My to robíme takto: firma vystaví faktúru na toner /prídu osobne do firmy/ a my to zaúčtujeme
MD/DAL = 511+343/321. Audítori nemali námietky.

Donesú nový toner, poprípade repasovaný. Aj tak to dávame na 511 a každý rok chodia audítori na schválenie účtovania a nebolo to v zápise. Takže to považujem za správny postup. :):):)
KEJKA
25.02.06,17:40
My to robíme takto: firma vystaví faktúru na toner /prídu osobne do firmy/ a my to zaúčtujeme
MD/DAL = 511+343/321. Audítori nemali námietky. :):):)
ak príde firma k Vám a sfunkční - opraví kopírku, tak je to oprava kopírky - 511. Tiež nemám námietky.
Preto som naznačila hned na začiatku, že ideme štatisticky vyhodnocovať možnosti. Univerzálne správna odpoveď v prípade otázky zadanej v tejto téme neexistuje.
Jana Acsová
25.02.06,17:43
Ale skúsme sa držať zadanej otázky. Nehovoríme o servisnej firme ani inej podobnej dodávke od externého dodávateľa.

Hovoríme o tonere do kopírky, ktorá je predmetom renovácie ... naplnenia farbou.
inge57
25.02.06,17:55
Ale mne sa tá 501 predsa len nepáči. Ja si nekupujem toner, ale ráno prinesiem do firmy xyz prázdny toner a oni mi poobede vrátia ten istý toner, ale už naplnený. Mne sa predsa len pozdáva tá 511. Lebo vlastne,ak kopírka nebude mať naplnený toner nebude prevádzkyschopná alebo sa mýlim? Na základe Vašich odpovedí som úplne zmätená, ale som veľmi vďačná za každý názor. Ďakujem Vám všetkým.
KEJKA
25.02.06,20:26
Ale men sa tá 501 predsa len nepáči. Ja si nekupujem toner, ale ráno prinesiem do firmy xyz prázdny toner a oni mi poobede vrátia ten istý toner, ale už naplnený. Mne sa predsa len pozdáva tá 511. Lebo vlastne,ak kopírka nebude mať naplnený toner nebude prevádzkyschopná alebo sa mýlim? Na základe Vašich odpovedí som úplne zmätená, ale som veľmi vďačná za každý názor. Ďakujem Vám všetkým.
ja tiež nesúhlasím s 501. Môžem si kúpiť tú farbu a naplniť si toner sama. Vtedy výfavok za farbu zaúčtujem na 501.

Uprednostním 518, lebo som šla a objednala službu - naplniť toner farbou. Dostala som to spolu s materiálom ale v cene je ai ich práca (preto nie 501, Aj iné služby v sebe zahrňujú spotrebu materiálu a pritom ich dávame na 518.
Pretože však ide o službu v súvislosti s údržbou vlatného majetku, tak pripúšťam aj 511. A odporúčam, aby si to firma uviedla do smernice.
Lenže potom by som chcela na 511 vidieť aj náklady na STK, servis výťahov vo vlastnej budove a iné služby, ktoré sa veľmi často účtujú na 518.
ondrejvla
25.02.06,20:39
Ja repasovanie tonera, tak ako aj nákup účtujem priamo na účet 501/analytika - kanc.materiál, taktiež tam účtujem kúpu pásky do ihličkových tlačiarní i nafarbenie podušky do pečiatky ( Trodat). Ale myslím, že nič sa nepokazí, ak sa zaúčtuje táto výmena i na účet 518. Taktiež som mala dilemu o kopírovaní dokladov, niekedy som potrebovala kopírovať tlačivá, ktoré sa používajú ako kanc.materiál, ale niekedy úradné listiny, overovačky a pod., toto som riešila kompletne cez účet 518.
KEJKA
25.02.06,20:42
nech to preberáme ako chceme, vždy dôjdeme k tomu istému:
jednoznačne správna odpoved neexistuje - bráni tomu uhol pohľadu.
Paula
25.02.06,20:51
Taktiež som mala dilemu o kopírovaní dokladov, niekedy som potrebovala kopírovať tlačivá, ktoré sa používajú ako kanc.materiál.
Veru, podobná dilema ako tá s tonerom. Bez irónie dodávam, bodaj by sme mali iba takéto problémiky v našich účtoch:).
andrej_rv
25.02.06,20:51
Uprednostním 518, lebo som šla a objednala službu - naplniť toner farbou. Dostala som to spolu s materiálom ale v cene je ai ich práca (preto nie 501, Aj iné služby v sebe zahrňujú spotrebu materiálu a pritom ich dávame na 518.
Pretože však ide o službu v súvislosti s údržbou vlatného majetku, tak pripúšťam aj 511. Nuž podľa mňa by sa všetky služby (so spotrebou materiálu i bez neho) súvisiace s opravami a bežnou údržbou vlastného majetku (budov, strojov, zariadení astď.) mali primárne účtovať na 511. A tie ostané na 518. Ale z daňového hľadiska je to aj tak jedno...
Jana Acsová
26.02.06,08:14
Trošku to odľahčím:

A spinky do zošívačky sú materiál, alebo údržba zošívacieho strojčeka?

Aj toto je uhol pohľadu .-)
Jana Acsová
26.02.06,08:19
Alebo ďalší (asi lepší) .-) príklad: výmena pneumatík s montážou v servise (spojené s kúpou nových).
KEJKA
26.02.06,08:27
Trošku to odľahčím:

A spinky do zošívačky sú materiál, alebo údržba zošívacieho strojčeka?

Aj toto je uhol pohľadu .-) v zmysle môjho aj tvojho výkladu - ak si spinky kúpim v obchode, dam ich na 501 (bežný postup), ale ak by som ich dala vymeniť v nejakej firme (:):)), a tá by mi vyúčtovala výmenu spiniek aj s dodaním materiálu, dala by som to na 518. Už určite nie na 511, lebo zošívačku nemám drobnom majetku ale v réžii. :):):):)
kalkulka
26.02.06,08:29
Vidím, že sa tu rozprúdila živá diskusia, tak sa pridám. Môj názor je 511 alebo aj 501, ale v prípade, ak sa to týka hmotného majetku, tak ak naplnenie toneru budem považovať za službu - nejaké bežné udržiavanie prevádzkyschopného stavu majetku,tak 511, ale ak toner budem považovať za materiál, tak jeho naplnenie ako službu + farbu dám fakt na 501. Veď aj rôzne súčiastky na výmenu trebárs u strojov a zariadení účtujeme aj s obstarávacími nákladmi na 501. Možno v tomto prípade pomôže fakt stanoviť si to v internej smernici, čo budeme za čo považovať a v zmysle VP smernice potom rovnako účtovať.
KEJKA
26.02.06,08:30
Alebo ďalší (asi lepší) .-) príklad: výmena pneumatík s montážou v servise (spojené s kúpou nových).

511 - údržba auta
stretávam sa aj s 518
ale aj s 501 a 518 - najhoršia kombinácia podľa mňa.
Jana Acsová
26.02.06,08:33
v zmysle môjho aj tvojho vákladu - ak si spinky kúpim v obchode, dam ich na 501 (bežný postup), ale ak by som ich dala vymeniť v nejakej firme (:):)), a tá by mi vyúčtovala výmenu spiniek aj s dodaním materiálu, dala by som to na 518. Už určite nie na 511, lebo zošívačku nemám drobnom majetku ale v réžii. :):):):)No tiež uhol pohľadu... Možno by som považovala výmenu spiniek za dodávku tovaru s montážou .-)

P.S.: dúfam, že túto tému berieme ako odľahčenie v tomto hektickom období. :)
Jana Acsová
26.02.06,08:35
...501 a 518 - najhoršia kombinácia podľa mňa.Aj podľa mňa. Ostatné ... uhol pohľadu .-)

Spojme to s náhradným dielom ... monitor do PC... tiež na Porade toľko rozoberaným. Aký rozdiel je výmena monitora a výmena pneumatík? A mám za to, že pri výmene monitora sme o 511 neuvažovali ...

Možno sa mýlim. Účtovník je výmyselník telom i dušou ... .-)
Paula
26.02.06,08:36
No tiež uhol pohľadu... Možno by som považovala výmenu spiniek za dodávku tovaru s montážou .-). :)
:D :D :D :D :D
Manual
26.02.06,08:39
nech to preberáme ako chceme, vždy dôjdeme k tomu istému:
jednoznačne správna odpoved neexistuje - bráni tomu uhol pohľadu.
Vidím že je to veselá téma. Je to uhol pohľadu toho kto účtuje. A čo keď uhol pohľadu kontroly bude iný ? A každý si bude trvať na svojom uhle pohľadu. V podstate je to jedno je to v nákladoch oprávnene, ale ide o princíp.:)
Pekný nedeľný deň želám...
Jana Acsová
26.02.06,08:42
Je to uhol pohľadu toho kto účtuje. A čo keď uhol pohľadu kontroly bude iný?Sú veci, ktorých sa naozaj nemusíme obávať. Mám za to, že toto je jedna z nich. :)
Manual
26.02.06,08:43
Sú veci, ktorých sa naozaj nemusíme obávať. Mám za to, že toto je jedna z nich. :) :D:D:D:D:D
KEJKA
26.02.06,08:55
Aj podľa mňa. Ostatné ... uhol pohľadu .-)

Spojme to s náhradným dielom ... monitor do PC... tiež na Porade toľko rozoberaným. Aký rozdiel je výmena monitora a výmena pneumatík? A mám za to, že pri výmene monitora sme o 511 neuvažovali ...

Možno sa mýlim. Účtovník je výmyselník telom i dušou ... .-) predchádzajúci súhlas sa vzťahuje k tvojmu P.S.
Monitor na 511 som zažila.... a súhlasím, lebo nevidím v tom rozdiel, ako píšeš.

Stále zdôrazňujem, že to musí upravovať smernica, ktorá vlastne popíše uhol pohľadu, a ten sa potom musí dodržiavať.

P.S. Ospravedlňujem sa, ale aj pri prezretí napísaného sa mi nedarí odhaliť všetky preklepy... tak dodatočne opravujem a opravujem
osh
08.02.07,13:08
zaujíma ma táto téma, teraz však z pohľadu firmy, ktorá práve tieto tonery predáva. Jednak predáva nové, jednak renovované. Ako by malo vyzerať účtovanie - dod.- faktúra za zrenovovanie,/ ktoré jej robí iná firma/ a predaj nových tonerov a renovovaných tonerov. Vďaka
mysimis
08.02.07,15:16
Predaj tonerov by som účtovala na účet 604. Dodávateľská fa za renováciu tonerov je vlastne súčasť nákupnej ceny za tovar - účtovala by som ju na účet 504.
liba2
08.02.07,16:28
zaujíma ma táto téma, teraz však z pohľadu firmy, ktorá práve tieto tonery predáva. Jednak predáva nové, jednak renovované. Ako by malo vyzerať účtovanie - dod.- faktúra za zrenovovanie,/ ktoré jej robí iná firma/ a predaj nových tonerov a renovovaných tonerov. Vďaka
použité tonery vykupuje za smiešnu cenu; keďže ich nepredáva v nezmenenom stave, tak je to materiál , ktorý nechá renovovať dodávateľsky (pritom možno nejaké % nepoužiteľných likviduje); po návrate od dodávateľa ich preúčtuje na tovar a predáva v novej cene :--- . tak nejak si to predstavujem:--- .
STRELEC
08.02.07,16:40
Taká milá téma (!) a s blížiacim sa účtovným silvestrom ešte toho pribudne, že???

:):):)
liba2
08.02.07,16:43
:D :D :D :D :D

Strelec máš pravdu, a okrem toho nastolený problém je tu mimotemy .
dracica
08.02.07,17:56
no podobnú vymenu názorov som mala s jednou uctovníčkou...nakup dest. vody, voda do ostrekovačov = 501, a ak je to služba oprava auta tak je to 511
ja tvrdím, že aj dest. voda, výmena oleja, žiaroviek a pod. je 511 je to bežná udržba auta
skovinko
07.08.09,07:19
My to robíme takto: firma vystaví faktúru na toner /prídu osobne do firmy/ a my to zaúčtujeme
MD/DAL = 511+343/321. Audítori nemali námietky.

Donesú nový toner, poprípade repasovaný. Aj tak to dávame na 511 a každý rok chodia audítori na schválenie účtovania a nebolo to v zápise. Takže to považujem za správny postup. :):):)
Tu by som sa na nazor auditora absolutne nespoliehal, kedze ide o velmi malu sumu- nevyznanmnu, urcite nad tym nerozmyslaju ani sekundu. Na druhej strane tu asi nie je zla volba. Ani jeden z uctov by som nebral ako chybu v uctovani, hlavne aby to bolo konzistentne, takze ak to raz dam na 501, tak by to mal malo byt vzdy
jacekova
23.05.10,18:22
Poprosím o názor:

upgrade ERP by ste dali na 511 alebo 518?

dakujeeeem
jeso
23.05.10,18:36
ja používam 518 ...
jacekova
23.05.10,18:40
ja používam 518 ...

neviem sa sama so sebou dohodnuť, čo je správne....

taká istá dilema vzniká aj pri výmene pneumatík a tam som sa jednoznačne presvedčila, že to má ísť na 511.

tak teraz hľadám presvedčivý "dôkaz", aby som sa raz a navždy rozhodla kam s tým :rolleyes:
Rozalka
23.05.10,18:51
Ja by som dala 518
jacekova
23.05.10,18:55
Ja by som dala 518


dakujeeeem ;)

možno robím len z komára somára a hľadám problémy aj tam kde nie sú.
hneď sa mi bude lepšie spať :D
VieraPopluharova
23.05.10,19:51
Ja by som dala tiez 518.
jozefsv
08.08.10,09:53
nedavajte toner renovovat ale kupte novy a mate istotu v oboch,jednak sa nepokazi a jednak je to jasne.
Stefan2005
08.08.10,10:14
nedavajte toner renovovat ale kupte novy a mate istotu v oboch,jednak sa nepokazi a jednak je to jasne.ked si niekto mysli ze sa oplati renovovat tonery tak sa pozrite tuna www nekto sk

ak propaguješ svoju vlastnú stránku, čo sa tu ináč nerobí, tak musím povedať, že od bližšej študie ich podstránok ma hneď odradil nádych jej pesimistických farieb...
KEJKA
08.08.10,11:09
Poprosím o názor:

upgrade ERP by ste dali na 511 alebo 518?

dakujeeeem


neviem sa sama so sebou dohodnuť, čo je správne....

taká istá dilema vzniká aj pri výmene pneumatík a tam som sa jednoznačne presvedčila, že to má ísť na 511.

tak teraz hľadám presvedčivý "dôkaz", aby som sa raz a navždy rozhodla kam s tým :rolleyes:
pneumatiky je jedno a ERP druhé - aspoň myslím.
upgrade ERP - to je skôr otázka preprogramovania, ak tam náhodou niečo sa domontuije, tak je to nízke percento z ceny upgrade.
Nakoľko SW sa účtujú na 518, aj upgrade bežných SW na 518, tak aj upgrade ERP by som dala na 518-SW
Betina2
12.08.10,22:51
Pri výmene pneumatík by som to považovala za údržbu 511AE - jarnú a zimnú, ved sa to aj tak hovorí...."vrámci zimnej údržby dáme obuť zimné pneumatiky"....ale myslím si, že ani 518 nie je chybou....závisí aj od podrobnosti analytického triedenia syntetiky.
SW aj upgrade jasne na 518.
dajen
13.08.10,07:06
ja by som to dala rovno do spotreby...501
dajen
13.08.10,07:09
ja to dávam rovno do spotreby na 501, v prípade že je len jeden. Ak ich je viac, najprv na sklad a potom do spotreby..
Kačena I.
13.08.10,07:11
keď je to len nákup pneumatik, tak 501 alebo sklad a keď bola výmena aj s prácou, tak 511xx
Betina2
13.08.10,08:50
keď je to len nákup pneumatik, tak 501 alebo sklad a keď bola výmena aj s prácou, tak 511xx

Presne tak, treba rozlíšiť nákup pneumatík a výmenou - teda prácou, službou.
zuzi
18.08.10,12:05
Vrátim sa k pôvodnej otázke. Myslím, že naplnením sa toner uvedie do prevádzkyschopného stavu, čo napĺňa definíciu opravy, takže ja som za 511.
Jana Acsová
18.08.10,13:00
To aj auto na naplnení nádrže PHL.
Jana Acsová
18.08.10,13:01
Aj spojazdnenie vraku je uvedením do prevádzkyschopného stavu ... a nemusí to byť (ani spravidla nie je) 518 ani 511.
Betina2
18.08.10,14:00
Ahojte! Prosím Vás, ak z kopírovacieho stroja dávam toner napĺnať atramentom / na bločku mám zakaždým uvedené renovácia/ tak to mám správne účtovať na účet 511 alebo na 518? Ďakujem

Ja si myslím, že ak je tam napísané na bločku "renovácia" tak ide o službu naplnenia. Nejde o údržbu. Ja by som to dala na 518AE. Za údržbu by som považovala výmenu fotovalca alebo nejakej súčiastky priamo v kopírke, bez ktorej by nebolo možné ju používať. Toner ako taký považujem za spotrebovaný materiál alebo kancelársky materiál, kancelárske potreby (501AE). keby na bločku bolo "recyklovaný toner" alebo "renovovaný toner" tak budem uvažovať o nákupe uvedeného kancelárskeho materiálu. Ale keďže je tam "Renovácia", tak uvažujem, že vy ako vlastník kopírky donesiete prázdny toner, oni Vám ho naplnia náplňou a vy si znovu odnášate späť ten konkrétny svoj toner, ale už naplnený. Vtedy by som uvažovala o službe 518AE. Iné je, ked prídem do firmy, že potrebujem kúpiť renovovaný toner do tlačiarne, priveziem svoj prázdny, ktorý im odovzdám (na výmenu, tento môj si ponechajú) a odveziem si zrenovovaný zablený a zalepený v krabici hned na počkanie (nie je to ten istý ks, čo som priniesla). Tu by som účtovala na 501AE, lebo oni mi ho nenapĺňajú ten môj konkrétny, ale kupujem náplň aj so schránkou ako kompletný toner, ako keby som kupovala originálny nový ks.
sybila3
24.08.10,13:04
kam zaúčtovať opravu čerpadla na 511?
adi11
24.08.10,13:07
kam zaúčtovať opravu čerpadla na 511?

ANO
sybila3
01.06.11,10:41
ak mám odťah auta+oprava dávam tiež na 511aj s odťahom?
A ešte rozmýšlam ak mám prepravu tovaru dala som na 518 ale asi by to malo byť 504 alebo 501 aj keď neviem k akému tovaru patrí? dík
Ester plus
01.06.11,10:52
ak mám odťah auta+oprava dávam tiež na 511aj s odťahom?
A ešte rozmýšlam ak mám prepravu tovaru dala som na 518 ale asi by to malo byť 504 alebo 501 aj keď neviem k akému tovaru patrí? dík


Odťah auta by som dala na 518, je to nakupovaná služba a nemá to priamy súvis s opravou.
Pokiaľ ide o tovar tak tu platia dve možnosti:
1. Ak rozpočítavaš v sklade prepravu na jednotkovú cenu, tak v účtovníctve to dáš na účet 504 alebo 501 kde eviduješ aj nákupnú cenu.
2. Ak nerozpočítavaš v sklade prepravu tak v účtovníctve ju budeš evidovať na samostatnom analytickom účte k 504 a 501. Na konci účovného obdobia preúčtuješ náklady na prepravu na týchto účtoch podľa objemu spotrebovaného tovaru alebo materiálu.
sybila3
01.06.11,11:03
aj keď je odťah a oprava na jednej faktúre mám rozúčtovať na 511 a 518?
Ester plus
01.06.11,11:11
Ja by som tu faktúru rozúčtovala na 518,511/321.
hasto
23.04.12,06:00
Dobrý deň.

Prepáčte, že Vás oslovujem, ale potrebujem si vyjasniť jednu vec.
Nie som ekonóm ale energetik, takže ak sa opýtam nezmysel tak sa vopred ospravedlňujem.

Otázka:

Kde by sme mali naúčtovať službu – výkon revízii vyhradených technických zariadení, jedná sa len o zhodnotenie či zariadenie je schopné bezpečnej prevádzky, žiadna oprava sa na ňom nevykonáva.

V podvojnom účtovníctve ja by som navrhoval na 518, naša ekonómka mi tvrdí že na 511.

Podľa mňa je to nám poskytnutá služba. Až na základe protokolu z revízie si objednávam opravu a to by som účtoval už na 511.

Ďakujem za odpoveď.
Tweety
23.04.12,06:01
Dobrý deň.

Prepáčte, že Vás oslovujem, ale potrebujem si vyjasniť jednu vec.
Nie som ekonóm ale energetik, takže ak sa opýtam nezmysel tak sa vopred ospravedlňujem.

Otázka:

Kde by sme mali naúčtovať službu – výkon revízii vyhradených technických zariadení, jedná sa len o zhodnotenie či zariadenie je schopné bezpečnej prevádzky, žiadna oprava sa na ňom nevykonáva.

V podvojnom účtovníctve ja by som navrhoval na 518, naša ekonómka mi tvrdí že na 511.

Podľa mňa je to nám poskytnutá služba. Až na základe protokolu z revízie si objednávam opravu a to by som účtoval už na 511.

Ďakujem za odpoveď. Revízie sú službou na 518. Ale aj 511 sú služby- ale tam už skôr opravy. Takže až taký problém v zaúčtovaní tam, či tam, nevidím.